Trzech zawodników MKS-u Piaseczno z rocznika 2004 zostało powołanych do kadry Mazowsza na mecz z reprezentacją Łódzkiego ZPN, rozgrywany w ramach turnieju kadr wojewódzkich o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Selekcjoner wyróżnił Rafała Stańkowskiego, Stanisława Ubermanowicza i Cezarego Pruszczyka.

To, co zafundowali swoim rówieśnikom z RKS-u II Okęcie podopieczni trenerów Pawła Dudka i Mariusza Araka, śmiało moglibyśmy podciągnąć pod paragraf o znęcaniu się ze szczególnym okrucieństwem. MKS II Piaseczno rozbił w niedzielnym (13 maja) meczu V Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2006) ekipę „Lotników” aż 15-0!

W coraz trudniejszej sytuacji są zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający w Ekstralidze Juniorów (rocznik '99/2000). Biało-niebiescy przegrali w niedzielę (13 maja) kolejny mecz i w tej chwili plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli.

Druga drużyna MKS-u Piaseczno, prowadzona przez trenera Jacka Traczyka, pokonała w sobotnim (5 maja) meczu 7. kolejki I Okręgowej Ligi Trampkarzy (rocznik 2003) trzecią ekipę Znicza Pruszków 3-1.

Rocznik 2003 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka, poniósł kolejną porażkę w Ekstralidze Trampkarzy. W sobotę (5 maja) biało-niebiescy ulegli na własnym stadionie 0-2 wiceliderowi, Varsovii.

Do trzynastu spotkań przedłużyli serię meczów bez porażki podopieczni trenera Mariusza Araka. W sobotę (28 kwietnia) rocznik 2006 MKS-u Piaseczno pokonał na własnym stadionie Unię Boryszew 4-1 i umocnił się na pozycji lidera I Okręgowej Ligi Młodzików.

Trzydzieści dwie drużyny z dwóch roczników, trzy dni grania, a wszystko w otoczce rodem z mistrzostw świata. W dniach 1-3 czerwca na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się minimundial, współfinansowany ze środków z budżetu obywatelskiego.

Reprezentacja Mazowsza U-14, prowadzona przez trenera Marcina Korkucia, wygrała w Iławie 2-0 z kadrą Warmińsko-Mazurskiego ZPN. Spotkanie było rozgrywane w ramach rozgrywek drużyn wojewódzkich o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Drobną cegiełkę do tego triumfu dołożył gracz Piaseczna, Stanisław Ubermanowicz.

Aż trzech zawodników MKS-u Piaseczno z rocznika 2008, prowadzonego przez trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia, zostało powołanych na konsultację szkoleniową kadry Mazowsza. Wyróżnieni zostali tym razem: Tomasz Babiloński, Filip Kowalski i Michał Krzos. Ponadto powołanie dostał także Patrick O'Brien, trenujący z naszym klubem, ale formalnie niebędący jeszcze zawodnikiem MKS-u.

Kolejne problemy kadrowe i kolejna porażka Juniorów Starszych MKS-u Piaseczno. W niedzielę (22 kwietnia) biało-niebiescy znów wyszli na mecz, dysponując zaledwie jedenastoosobową kadrą, i znów schodzili z boiska pokonani. Tym razem ekipa trenera Karola Kocyka przegrała 0-2 z Varsovią.

MKS II Piaseczno, prowadzony przez trenera Jacka Traczyka, zremisował bezbramkowo z liderem I Okręgowej Ligi Trampkarzy (rocznik 2003), Unią Boryszew.

Rocznik 2003 MKS-u Piaseczno nieoczekiwanie przegrał na własnym stadionie 1-2 z Radomiakiem Radom w niedzielnym (22 kwietnia) meczu 5. kolejki Ekstraligi Trampkarzy.

Sebastian Dziewański, szkoleniowiec MKS-u Piaseczno, pracujący w naszym klubie z drugą drużyną rocznika 2009, a także w filii biało-niebieskich w Józefosławiu, odbył trenerski staż u Michała Probierza, prowadzącego ekstraklasową Cracovię.

Aż trzech zawodników MKS-u Piaseczno z rocznika 2004 zostało powołanych na mecz kadry Mazowsza U-14 z reprezentacją Warmińsko-Mazurskiego ZPN. Wyróżnieni zostali: Rafał Stańkowski, Stanisław Ubermanowicz i Cezary Pruszczyk.

Od porażki rozpoczęli zmagania w II Okręgowej Lidze Orlików (rocznik 2007) zawodnicy MKS-u Piaseczno. Podopieczni trenera Karola Kocyka ulegli w sobotę (14 kwietnia) Wildze Garwolin 2-4. Dla biało-niebieskich była to pierwsza ligowa wpadka od... października 2016 roku!

Rafał Stańkowski i Stanisław Ubermanowicz, zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający na co dzień pod okiem trenera Łukasza Kasztankiewicza w roczniku 2004, pokazali się z bardzo dobrej strony w towarzyskim meczu reprezentacji Mazowsza z kadrą Lubelskiego ZPN. Gospodarze wygrali w Miętnem 1-0 po golu popularnego „Konia”.

Filip Kępisty i Eryk Wnorowski, zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający na co dzień pod okiem trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka w roczniku 2003, wystąpili w środowym (11 kwietnia) meczu reprezentacji Mazowsza z kadrą Lubelskiego ZPN.

- Zje...ł mecz. To było nie fair... – takie słowa, wypowiedziane przez zawodnika, którego drużynie pomagał arbiter (!), idealnie obrazują to, co działo się podczas niedzielnego (8 kwietnia) spotkania MOSiR-u Mińsk Mazowiecki z MKS-em Piaseczno. Biało-niebiescy, choć do przerwy prowadzili z liderem rozgrywek 3-0, ostatecznie przegrali 4-6, w czym niemały udział miał – niestety – sędzia tego spotkania...

Juniorzy Starsi MKS-u Piaseczno zremisowali 1-1 z Pogonią Siedlce w niedzielnym (8 kwietnia) meczu 3. kolejki Ekstraligi Juniorów.

Trzech zawodników MKS-u Piaseczno z rocznika 2008, prowadzonego przez trenera Jarosława Ludwiniaka, zostało powołanych na konsultację szkoleniową reprezentacji Mazowsza. Wyróżnieni zostali: Michał Krzos, Tomasz Babiloński i Filip Kowalski.

Eryk Wnorowski i Filip Kępisty, zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający w naszym klubie w roczniku 2003, prowadzonym przez trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka, zostali powołani na konsultację szkoleniową reprezentacji Mazowsza.

Młodzi piłkarze MKS-u Piaseczno z rocznika 2008, prowadzeni przez trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia, w wielkim stylu wygrali rozgrywki Ligi Zimowej. Biało-niebiescy przeszli przez zmagania jak burza, notując komplet zwycięstw zarówno w grupie, jak i fazie mistrzowskiej, często gromiąc rywali dwucyfrówką. Ponadto Bartosz Kabała otrzymał puchar dla króla asyst Ligi.

Znakomicie zaprezentował się w Krakowie rocznik 2006 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Mariusza Araka. Biało-niebiescy zajęli w silnie obsadzonym turnieju Sportini Skotniki Cup 2. miejsce, ulegając jedynie Wiśle Kraków, z którą... dwukrotnie w tych zmaganiach wygrali. Ponadto Olivier Pogorzelski został królem strzelców imprezy.

Stanisław Ubermanowicz i Rafał Stańkowski, zawodnicy MKS-u Piaseczno, zostali powołani przez trenera Marcina Korkucia do kadry Mazowsza rocznika 2004 na konsultację szkoleniową i mecz z reprezentacją Lubelskiego ZPN.

Piaseczyńscy trampkarze zainaugurowali w niedzielę (18 marca) wiosenne rozgrywki ekstraligi. W pierwszym spotkaniu podopieczni trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka zremisowali 2-2 z bardzo silnym Dolcanem Ząbki. Z podziału punktów bardziej mogą jednak cieszyć się przyjezdni. Do 47. minuty, mimo przewagi optycznej gości, to biało-niebiescy prowadzili 2-0...

Aż pięciu zawodników MKS-u Piaseczno z rocznika 2006, grających w naszym klubie pod wodzą trenera Mariusza Araka, otrzymało powołania na konsultację szkoleniową reprezentacji Mazowsza, która odbędzie się 21 marca (środa) w Warszawie. Wyróżnieni zostali: Mateusz Grzegorczyk, Filip Mularski, Antoni Pietrzykowski, Olivier Pogorzelski i Marceli Sitek.

Na trzecim miejscu zakończyli zmagania w halowym turnieju Piaseczno Cup rocznika 2008 młodzi zawodnicy MKS-u, grający pod okiem trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia. Imprezę, stojącą na bardzo wysokim poziomie, wygrała Pogoń Siedlce.

Kolejny sukces zapisali na swoim koncie podopieczni trenera Karola Kocyka. Rocznik 2007 MKS-u Piaseczno triumfował w halowym turnieju piłki nożnej w Karczewie. Ponadto w ręce Mateusza Śmiechowskiego, zawodnika biało-niebieskich, trafiła statuetka dla króla strzelców imprezy.

Rocznik 2004 MKS-u, prowadzony przez trenera Łukasza Kasztankiewicza, tuż przed wyjazdem na obóz do Hiszpanii sięgnął po złoty medal halowego turnieju w Karczewie. Ponadto do Piaseczna powędrowała nagroda dla króla strzelców turnieju, którym został Rafał Stańkowski, zdobywca 10 bramek.

Cztery osoby, związane z MKS-em, zostały wyróżnione na piątkowym (9 lutego) podsumowaniu roku sportowego 2017 w Piasecznie. Karol Kocyk, który w minionej rundzie wywalczył awanse z aż trzema drużynami, otrzymał statuetkę w kategorii Trener, Robert Iwanek został uhonorowany w kategorii Działacz, Rafał Stańkowski z rocznika 2004, reprezentant Mazowsza, odebrał wyróżnienie w kategorii Nadzieja Sportowa, a Bartosz Kobza, którego uczeń z sukcesami startował w biegach sprinterskich, został nagrodzony w kategorii Nauczyciel.

Ze zmiennym szczęściem rywalizowali w halowym turnieju piłki nożnej zawodnicy MKS-u Piaseczno z rocznika 2009. Pierwsza drużyna, prowadzona przez trenera Romana Świerlikowskiego, zagrała niestety poniżej oczekiwań i zajęła 9. miejsce w zawodach. Miłą niespodziankę sprawiła za to „dwójka”, kierowana przez trenera Sebastiana Dziewańskiego, która znalazła się tuż za strefą medalową.

Kolejny raz z dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy MKS-u Piaseczno z rocznika 2008. Podopieczni trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia zajęli 3. miejsce w mocno obsadzonym III Turnieju im. Bartłomieja Urbanowicza w Falenicy.

MKS Piaseczno ogłasza nabór uzupełniający do rocznika 2005. Wszystkich chłopców, chcących szlifować umiejętności piłkarskie w barwach naszego klubu, zapraszamy na zajęcia. Zapewniamy profesjonalnego trenera i doskonałe warunki treningowe. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem Jackiem Traczykiem (604-273-436) lub wiceprezesem ds. sportowych Jarosławem Ludwiniakiem (501-169-543).

W pierwszej drużynie rocznika 2005 MKS-u Piaseczno doszło do zmiany trenera. W poniedziałek (29 stycznia) nowym szkoleniowcem zespołu został Jacek Traczyk. Były piłkarz ekstraklasowego Łódzkiego Klubu Sportowego, pracujący dotychczas w naszym klubie z rocznikami 2003 II i 2010, zastąpił na stanowisku Macieja Sałudę.

Cezary Pruszczyk, zawodnik MKS-u Piaseczno, został powołany przez trenera Marcina Korkucia na konsultację szkoleniową reprezentacji Mazowsza. Zgrupowanie kadry województwa odbędzie się w dniach 8-11 lutego w niemieckim Gruenberg.

Wyjątkowo wysoki poziom zaprezentowali młodzi zawodnicy z rocznika 2011 w rozegranym w minioną niedzielę (7 stycznia) halowym turnieju piłki nożnej. Mimo braku klasyfikacji końcowej (trener Piotr Borowski, organizator imprezy, chciał, by zawody były dla dzieci przede wszystkim zabawą, służącą nauce gry w piłkę), wszystkie zespoły zostawiły na parkiecie serca, a mecze były momentami niezwykle zaciekłe.

Łukasz Kasztankiewicz, trener rocznika 2004 w MKS-ie Piaseczno, jest od kilku dni kolejnym szkoleniowcem naszego klubu, który może się pochwalić dyplomem UEFA A.

Rocznik 2010 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Jarosława Ludwiniaka, zajął 3. miejsce w halowym turnieju, rozegranym na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dodatkowo statuetkę dla króla strzelców imprezy zdobył Szymon Krzyżanowski.

Rocznik 2009 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Romana Świerlikowskiego, zajął 7. miejsce w halowym turnieju, rozegranym w Karczewie.

Rocznik 2008 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Jarosława Ludwiniaka, powetował sobie mniej udany start w Płocku, zwyciężając w halowym turnieju w Górze Kalwarii. Biało-niebiescy dokonali nie lada wyczynu – przeszli przez imprezę, tracąc zaledwie jednego gola.

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego nowego roku 2018 życzą zawodnicy i zarząd MKS-u Piaseczno!

Rocznik 2004 MKS-u Piaseczno zdominował sobotni (9 grudnia) XIX Turniej Mikołajkowy w podradomskich Pionkach. Biało-niebiescy, grający bez kontuzjowanego Mateusz Włodarczyka, a także kilku podstawowych zawodników (m.in. Bartosza Araka, Stanisława Ubermanowicza i najlepszego strzelca drużyny, Rafała Stańkowskiego), oddelegowanych na sparingowy mecz rocznika 2003, zakończyli imprezę z kompletem zwycięstw, zaledwie trzema straconymi golami i dwiema z trzech nagród indywidualnych.

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi piłkarze MKS-u Piaseczno z rocznika 2006 w sobotnim (9 grudnia) turnieju w Łodzi. Podopieczni trenera Mariusza Araka zajęli 4. miejsce, grając wyłącznie z drużynami z rocznika 2005! Ponadto najlepszym golkiperem imprezy został bramkarz biało-niebieskich, Mateusz Grzegorczyk.

Rocznik 2008 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia, zajął 8. miejsce w niedzielnym (3 grudnia) turnieju, rozgrywanym na sztucznym boisku pod balonem w Płocku. Biało-niebiescy nie obronili tym samym nawet 5. pozycji, wywalczonej przed rokiem.

Rocznik 2007 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Karola Kocyka, ani myśli się zatrzymywać. Rozpędzeni biało-niebiescy, po kapitalnej rundzie jesiennej w lidze, zakończonej awansem, nie dali rywalom szans także w niedzielnym (3 grudnia) turnieju halowym, rozegranym na obiektach GOSiR-u.

Rocznik 2005 MKS-u, prowadzony przez trenera Macieja Sałudę, zajął drugie miejsce w halowym X Turnieju Odzyskania Niepodległości, rozegranym w niedzielę (26 listopada) w Konstancinie. Do Piaseczna powędrowała także nagroda dla najlepszego zawodnika imprezy, którym został Bartłomiej Januszek.

Miłą niespodziankę sprawili swoim podopiecznym z rocznika 2008 trenerzy Jarosław Ludwiniak i Emil Wrażeń. W nagrodę za udaną rundę szkoleniowcy MKS-u Piaseczno zabrali młodych zawodników naszego klubu na hit 16. kolejki Ekstraklasy, w którym mistrz Polski, Legia Warszawa, mierzył się z liderem rozgrywek, Górnikiem Zabrze.

Aż pięć awansów wywalczyli piaseczyńscy juniorzy w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018. Do opisywanej już tydzień temu promocji najstarszego rocznika do Ekstraligi, MKS dołożył kolejne sukcesy. Prawdziwym specem od awansów okazał się trener Karol Kocyk, który wprowadził do wyższych lig... aż trzy swoje zespoły!

Juniorzy Starsi MKS-u Piaseczno (rocznik '99/2000) zapewnili sobie – na kolejkę przed końcem rozgrywek – awans do Ekstraligi. W niedzielę (5 listopada) podopieczni trenera Karola Kocyka wygrali 4-3 z Radomiakiem Radom po meczu, którego nie wyreżyserowałby nawet Alfred Hitchcock. Biało-niebiescy przegrywali do 60. minuty już 1-3, a rywale mieli po drodze jeszcze dwa rzuty karne...

MKS Piaseczno zremisował z Wilgą Garwolin 1-1 w niedzielnym (5 listopada) meczu II Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2005). Dla obu zespołów był to pożegnalny mecz w tej klasie rozgrywkowej...

Podkategorie

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction