Na trzecim miejscu zakończyli zmagania w halowym turnieju Piaseczno Cup rocznika 2008 młodzi zawodnicy MKS-u, grający pod okiem trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia. Imprezę, stojącą na bardzo wysokim poziomie, wygrała Pogoń Siedlce.

Kolejny sukces zapisali na swoim koncie podopieczni trenera Karola Kocyka. Rocznik 2007 MKS-u Piaseczno triumfował w halowym turnieju piłki nożnej w Karczewie. Ponadto w ręce Mateusza Śmiechowskiego, zawodnika biało-niebieskich, trafiła statuetka dla króla strzelców imprezy.

Rocznik 2004 MKS-u, prowadzony przez trenera Łukasza Kasztankiewicza, tuż przed wyjazdem na obóz do Hiszpanii sięgnął po złoty medal halowego turnieju w Karczewie. Ponadto do Piaseczna powędrowała nagroda dla króla strzelców turnieju, którym został Rafał Stańkowski, zdobywca 10 bramek.

Cztery osoby, związane z MKS-em, zostały wyróżnione na piątkowym (9 lutego) podsumowaniu roku sportowego 2017 w Piasecznie. Karol Kocyk, który w minionej rundzie wywalczył awanse z aż trzema drużynami, otrzymał statuetkę w kategorii Trener, Robert Iwanek został uhonorowany w kategorii Działacz, Rafał Stańkowski z rocznika 2004, reprezentant Mazowsza, odebrał wyróżnienie w kategorii Nadzieja Sportowa, a Bartosz Kobza, którego uczeń z sukcesami startował w biegach sprinterskich, został nagrodzony w kategorii Nauczyciel.

Ze zmiennym szczęściem rywalizowali w halowym turnieju piłki nożnej zawodnicy MKS-u Piaseczno z rocznika 2009. Pierwsza drużyna, prowadzona przez trenera Romana Świerlikowskiego, zagrała niestety poniżej oczekiwań i zajęła 9. miejsce w zawodach. Miłą niespodziankę sprawiła za to „dwójka”, kierowana przez trenera Sebastiana Dziewańskiego, która znalazła się tuż za strefą medalową.

Kolejny raz z dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy MKS-u Piaseczno z rocznika 2008. Podopieczni trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia zajęli 3. miejsce w mocno obsadzonym III Turnieju im. Bartłomieja Urbanowicza w Falenicy.

MKS Piaseczno ogłasza nabór uzupełniający do rocznika 2005. Wszystkich chłopców, chcących szlifować umiejętności piłkarskie w barwach naszego klubu, zapraszamy na zajęcia. Zapewniamy profesjonalnego trenera i doskonałe warunki treningowe. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem Jackiem Traczykiem (604-273-436) lub wiceprezesem ds. sportowych Jarosławem Ludwiniakiem (501-169-543).

W pierwszej drużynie rocznika 2005 MKS-u Piaseczno doszło do zmiany trenera. W poniedziałek (29 stycznia) nowym szkoleniowcem zespołu został Jacek Traczyk. Były piłkarz ekstraklasowego Łódzkiego Klubu Sportowego, pracujący dotychczas w naszym klubie z rocznikami 2003 II i 2010, zastąpił na stanowisku Macieja Sałudę.

Cezary Pruszczyk, zawodnik MKS-u Piaseczno, został powołany przez trenera Marcina Korkucia na konsultację szkoleniową reprezentacji Mazowsza. Zgrupowanie kadry województwa odbędzie się w dniach 8-11 lutego w niemieckim Gruenberg.

Wyjątkowo wysoki poziom zaprezentowali młodzi zawodnicy z rocznika 2011 w rozegranym w minioną niedzielę (7 stycznia) halowym turnieju piłki nożnej. Mimo braku klasyfikacji końcowej (trener Piotr Borowski, organizator imprezy, chciał, by zawody były dla dzieci przede wszystkim zabawą, służącą nauce gry w piłkę), wszystkie zespoły zostawiły na parkiecie serca, a mecze były momentami niezwykle zaciekłe.

Łukasz Kasztankiewicz, trener rocznika 2004 w MKS-ie Piaseczno, jest od kilku dni kolejnym szkoleniowcem naszego klubu, który może się pochwalić dyplomem UEFA A.

Rocznik 2010 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Jarosława Ludwiniaka, zajął 3. miejsce w halowym turnieju, rozegranym na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dodatkowo statuetkę dla króla strzelców imprezy zdobył Szymon Krzyżanowski.

Rocznik 2009 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Romana Świerlikowskiego, zajął 7. miejsce w halowym turnieju, rozegranym w Karczewie.

Rocznik 2008 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Jarosława Ludwiniaka, powetował sobie mniej udany start w Płocku, zwyciężając w halowym turnieju w Górze Kalwarii. Biało-niebiescy dokonali nie lada wyczynu – przeszli przez imprezę, tracąc zaledwie jednego gola.

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego nowego roku 2018 życzą zawodnicy i zarząd MKS-u Piaseczno!

Rocznik 2004 MKS-u Piaseczno zdominował sobotni (9 grudnia) XIX Turniej Mikołajkowy w podradomskich Pionkach. Biało-niebiescy, grający bez kontuzjowanego Mateusz Włodarczyka, a także kilku podstawowych zawodników (m.in. Bartosza Araka, Stanisława Ubermanowicza i najlepszego strzelca drużyny, Rafała Stańkowskiego), oddelegowanych na sparingowy mecz rocznika 2003, zakończyli imprezę z kompletem zwycięstw, zaledwie trzema straconymi golami i dwiema z trzech nagród indywidualnych.

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi piłkarze MKS-u Piaseczno z rocznika 2006 w sobotnim (9 grudnia) turnieju w Łodzi. Podopieczni trenera Mariusza Araka zajęli 4. miejsce, grając wyłącznie z drużynami z rocznika 2005! Ponadto najlepszym golkiperem imprezy został bramkarz biało-niebieskich, Mateusz Grzegorczyk.

Rocznik 2008 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia, zajął 8. miejsce w niedzielnym (3 grudnia) turnieju, rozgrywanym na sztucznym boisku pod balonem w Płocku. Biało-niebiescy nie obronili tym samym nawet 5. pozycji, wywalczonej przed rokiem.

Rocznik 2007 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Karola Kocyka, ani myśli się zatrzymywać. Rozpędzeni biało-niebiescy, po kapitalnej rundzie jesiennej w lidze, zakończonej awansem, nie dali rywalom szans także w niedzielnym (3 grudnia) turnieju halowym, rozegranym na obiektach GOSiR-u.

Rocznik 2005 MKS-u, prowadzony przez trenera Macieja Sałudę, zajął drugie miejsce w halowym X Turnieju Odzyskania Niepodległości, rozegranym w niedzielę (26 listopada) w Konstancinie. Do Piaseczna powędrowała także nagroda dla najlepszego zawodnika imprezy, którym został Bartłomiej Januszek.

Miłą niespodziankę sprawili swoim podopiecznym z rocznika 2008 trenerzy Jarosław Ludwiniak i Emil Wrażeń. W nagrodę za udaną rundę szkoleniowcy MKS-u Piaseczno zabrali młodych zawodników naszego klubu na hit 16. kolejki Ekstraklasy, w którym mistrz Polski, Legia Warszawa, mierzył się z liderem rozgrywek, Górnikiem Zabrze.

Aż pięć awansów wywalczyli piaseczyńscy juniorzy w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018. Do opisywanej już tydzień temu promocji najstarszego rocznika do Ekstraligi, MKS dołożył kolejne sukcesy. Prawdziwym specem od awansów okazał się trener Karol Kocyk, który wprowadził do wyższych lig... aż trzy swoje zespoły!

Juniorzy Starsi MKS-u Piaseczno (rocznik '99/2000) zapewnili sobie – na kolejkę przed końcem rozgrywek – awans do Ekstraligi. W niedzielę (5 listopada) podopieczni trenera Karola Kocyka wygrali 4-3 z Radomiakiem Radom po meczu, którego nie wyreżyserowałby nawet Alfred Hitchcock. Biało-niebiescy przegrywali do 60. minuty już 1-3, a rywale mieli po drodze jeszcze dwa rzuty karne...

MKS Piaseczno zremisował z Wilgą Garwolin 1-1 w niedzielnym (5 listopada) meczu II Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2005). Dla obu zespołów był to pożegnalny mecz w tej klasie rozgrywkowej...

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w sobotę ekipy piaseczyńskich młodzików (rocznik 2005). Pierwsza drużyna, prowadzona przez trenera Macieja Sałudę, zremisowała 1-1 z wiceliderem z Józefowa, zaś „dwójka”, której szkoleniowcem jest Kacper Masenek, uległa w derbach Jedności Żabieniec 1-2.

Filip Kowalski, Tomek Babiloński i Staś Gulbiński, zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający pod okiem trenera Jarosława Ludwiniaka w roczniku 2008, zostali w czwartek (26 października) sprawdzeni na pierwszym zgrupowaniu naborowym reprezentacji Mazowsza U-10.

Olivier Pogorzelski i Bartosz Laskowski, zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający na co dzień pod okiem trenera Mariusza Araka w roczniku 2006, zostali powołani przez selekcjonera Piotra Mosóra na konsultację naborową reprezentacji Mazowsza U-12.

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą podopieczni trenera Mariusza Araka, grający w II Okręgowej Lidze Młodzików (rocznik 2006). Zawodnicy MKS-u wygrali piąty mecz z rzędu, pokonując w niedzielę (22 października) UKS Iwiczna 4-1.

Podopieczni trenera Łukasza Kasztankiewicza, grający w I Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy (rocznik 2004), odnieśli czwarte zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. W niedzielę (22 października) biało-niebiescy pokonali na własnym stadionie Mazowsze Grójec 2-1.

Zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych (rocznik '99/2000), utrzymali pierwsze miejsce w tabeli. W niedzielę (22 października) biało-niebiescy pokonali na własnym stadionie warszawską Szkołę Futbolu 2-1.

Aż trzech zawodników MKS-u Piaseczno zostało powołanych na konsultację naborową reprezentacji Mazowsza U-10 (rocznik 2008), która odbędzie się w czwartek (26 października) w Warszawie. Wyróżnieni zostali: Tomek Babiloński, Filip Kowalski i Staś Gulbiński.

Cezary Pruszczyk i Rafał Stańkowski kolejny raz znaleźli uznanie w oczach Marcina Korkucia, trenera kadry Mazowsza U-14. Obaj zawodnicy MKS-u Piaseczno zostali powołani na mecz z reprezentacją Podlasia, rozgrywany w ramach Pucharu imienia Kazimierza Górskiego.

Niedziela (15 października) nie była z pewnością dniem piaseczyńskich młodzików (rocznik 2006). MKS II, prowadzony przez trenera Pawła Dudka, bardzo wysoko, bo aż 1-6, uległ Lesznowoli...

Podopieczni trenera Macieja Sałudy, grający w II Okręgowej Lidze Młodzików (rocznik 2005), przegrali w niedzielę (15 października) 1-3 z liderem rozgrywek, warszawskim Drukarzem.

MKS II Piaseczno, grający w I Okręgowej Lidze Trampkarzy (rocznik 2003) pokonał w sobotę (14 października) 2-1 wicelidera rozgrywek, ekipę Znicza II Pruszków.

Koniec znakomitej passy rocznika 2003. Ekipa trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka, która wygrała ostatnio cztery mecze z rzędu, tym razem uległa 0-2 liderowi Ekstraligi Trampkarzy, Polonii Warszawa.

Juniorzy starsi MKS-u Piaseczno (rocznik 1999/2000) ponieśli w niedzielę (8 października) pierwszą porażkę w sezonie. Biało-niebiescy, którzy od 36. minuty grali w osłabieniu, ulegli Zniczowi II Pruszków 1-2.

MKS II Piaseczno, grający w IV Okręgowej Lidze Młodzików (rocznik 2005), przegrał w niedzielę (8 października) z warszawską Szkołą Futbolu 1-2.

Pierwszej porażki w sezonie doznali podopieczni trenera Piotra Czachowskiego, walczący o powrót do Ekstraligi Juniorów Młodszych (rocznik 2002). Biało-niebiescy ulegli w niedzielę (8 października) Ursusowi aż 0-5, ale bardziej niż z rywalem, MKS przegrał z problemami kadrowymi.

Prawdziwy charakter pokazują w ostatnich meczach podopieczni trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka, grający w Ekstralidze Trampkarzy (rocznik 2003). Biało-niebiescy, którzy przegrali pięć pierwszych spotkań sezonu, udowodnili, że nie zamierzają poddawać się bez walki i... zdobyli komplet punktów w trzech ostatnich starciach, wychodząc ze strefy spadkowej.

MKS II Piaseczno przegrał z Interem Łazy 1-2 w niedzielnym (1 października) meczu 5. kolejki V Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2006). Podopieczni Pawła Dudka i Mariusza Araka wypuścili zwycięstwo z rąk w ostatnich ośmiu minutach spotkania...

MKS II Piaseczno podzielił się punktami z Progresem Garwolin w niedzielnym (1 października) meczu 5. kolejki IV Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2005). Podopieczni trenera Kacpra Masenka stracili gola na 2-2 trzy minuty przed końcem spotkania...

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli podopieczni trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka, grający w Ekstralidze Trampkarzy (rocznik 2003). W sobotę (23 września) biało-niebiescy wygrali arcyważny mecz z SEMP-em Ursynów, wlewając w serca kibiców nadzieję na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Piaseczyńscy seniorzy poznali rywali, z którymi zmierzą się w piątej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. A-klasowy MKS II podejmie Wilgę Garwolin, zaś czwartoligowców czeka wyjazd do Karczewa, na spotkanie z miejscowym Mazurem.

Wyjątkowego pecha mieli w sobotę (16 września) zawodnicy MKS-u II Piaseczno, grający w I Okręgowej Lidze Trampkarzy (rocznik 2003). Biało-niebiescy przegrali na własnym stadionie 0-1 z Ursusem II, choć rywale... oddali w całym meczu zaledwie jeden celny strzał.

Rocznik 2005 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Macieja Sałudę, wygrał pierwszy mecz w sezonie. Biało-niebiescy, którzy w poprzednich kolejkach musieli uznać wyższość Zwaru Międzylesie i Drukarza Warszawa, pokonali na własnym stadionie w derbach powiatu Kosę Konstancin 3-0.

Marcin Korkuć, trener reprezentacji Mazowsza U-14 (rocznik 2004), ogłosił listę powołanych na konsultację kadry, która odbędzie się 13 września na obiekcie przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie. W osiemnastce wyróżnionych znaleźli się dwaj zawodnicy MKS-u Piaseczno: Cezary Pruszczyk i Rafał Stańkowski.

MKS Piaseczno wygrał z SEMP-em II Ursynów w niedzielnym (10 września) spotkaniu 2. kolejki II Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2006). Gola na wagę trzech punktów strzelił na początku drugiej połowy Gołębiewski.

Bardzo dobrze zaprezentowali się w niedzielę (10 września) podopieczni trenera Łukasza Kasztankiewicza, grający w I Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy (rocznik 2004). Biało-niebiescy wypunktowali na własnym stadionie stołeczny Zwar, wygrywając 4-0.

MKS Piaseczno zremisował w meczu na szczycie I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych (rocznik 2002) z wiceliderem, SEMP-em II Ursynów, 1-1. Podopieczni trenera Piotra Czachowskiego zachowali pierwsze miejsce w tabeli.

Podkategorie

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction