MKS Piaseczno poznał rywala, z którym zmierzy się w I rundzie Mazowieckiego Pucharu Polski. Podopiecznych trenera Tomasza Grzywny czeka 12 kwietnia wyjazd do Czermna, na spotkanie z tamtejszą Unią.

Przeciwnik biało-niebieskich to po rundzie jesiennej 9. drużyna płockiej okręgówki, z 14 punktami, zdobytymi w 13 meczach. Dużo lepiej niż w lidze ekipa z Dobrzykowskiej 33 radziła sobie w rozgrywkach pucharowych. Unia Czermno wygrała Okręgowy Puchar Polski na szczeblu płockim, pokonując kolejno: Zjednoczonych Bulkowo, Bzurę Chodaków, Amatora Maszewo, Błyskawicę Lucień, a w wielkim finale – Mazura Gostynin.

W pozostałych parach Mazowieckiego Pucharu Polski Proch Pionki zmierzy się ze Spartą Jazgarzew, Oskar Przysucha z Huraganem Wołomin, Mazovia II Mińsk Mazowiecki ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, MKS Przesnysz z warszawskim Ursusem, Naprzód Skórzec z Gromem Warszawa, Mazur Gostynin z Legią II Warszawa, a Wkra Żuromin z Hutnikiem Warszawa. Wszystkie spotkania zaplanowano na 12 kwietnia (środa) na godzinę 16.00.