MKS Piaseczno poznał rywala, z którym zmierzy się w I rundzie Mazowieckiego Pucharu Polski. Podopiecznych trenera Tomasza Grzywny czeka 12 kwietnia wyjazd do Czermna, na spotkanie z tamtejszą Unią.

 

Przeciwnik biało-niebieskich to po rundzie jesiennej 9. drużyna płockiej okręgówki, z 14 punktami, zdobytymi w 13 meczach. Dużo lepiej niż w lidze ekipa z Dobrzykowskiej 33 radziła sobie w rozgrywkach pucharowych. Unia Czermno wygrała Okręgowy Puchar Polski na szczeblu płockim, pokonując kolejno: Zjednoczonych Bulkowo, Bzurę Chodaków, Amatora Maszewo, Błyskawicę Lucień, a w wielkim finale – Mazura Gostynin.

 

W pozostałych parach Mazowieckiego Pucharu Polski Proch Pionki zmierzy się ze Spartą Jazgarzew, Oskar Przysucha z Huraganem Wołomin, Mazovia II Mińsk Mazowiecki ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, MKS Przesnysz z warszawskim Ursusem, Naprzód Skórzec z Gromem Warszawa, Mazur Gostynin z Legią II Warszawa, a Wkra Żuromin z Hutnikiem Warszawa. Wszystkie spotkania zaplanowano na 12 kwietnia (środa) na godzinę 16.00.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction