MKS Piaseczno przegrał w sobotnim (21 stycznia) meczu sparingowym z Błonianką Błonie 3-4. Dwa gole dla biało-niebieskich strzelili zawodnicy testowani (pierwszy po dośrodkowaniu Igora Korczakowskiego, drugi po podaniu od sprawdzanego pod kątem pierwszego zespołu Patryka Morawskiego z rocznika 2000), a jedno trafienie zaliczył Daniel Dylewski, skutecznie egzekwując rzut karny, podyktowany za faul na Łukaszu Krupniku.

 

- W sparingu zagrały dwie jedenastki. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1-3, drugą, w zmienionym składzie, wygraliśmy po niezłej grze 2-1. Po spotkaniu podziękowałem czterem testowanym zawodnikom, dla których nie widziałem miejsca w kadrze pierwszego zespołu. Teraz przed nami najtrudniejszy, najbardziej intensywny tydzień przygotowań. Sytuacja kadrowa wciąż może się zmienić, bo póki co nikt nie ma gwarancji gry – powiedział trener Tomasz Grzywna.

 

W najbliższą sobotę (28 stycznia) MKS rozegra jedyny tej zimy sparing poza Piasecznem. Biało-niebiescy zmierzą się w Toruniu z trzecioligową Elaną. Spotkanie zaplanowano na godzinę 13.00. Dzień później zawodnicy, którzy nie znaleźli się w kadrze na to starcie, wezmą udział w halowym Memoriale im. Walentego Kazubka.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction