Piotr Czachowski, trener rocznika 2002 w MKS-ie Piaseczno, zagrał w piątkowym (9 czerwca) meczu Polskich Legend z Legendami La Liga. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem byłych gwiazd ligi hiszpańskiej 2-0.

 

- U Michela Salgado od pierwszych minut widać było, że ta prawa strona, ta "działka" została u niego super zasiana, no i obrobiona tak, że hasał tam jak chciał i robił co chciał. Próbowaliśmy temu jakoś zapobiec, ale Hiszpanie grali bardzo mądrze, widać, że są grupą bardzo dobrze zgraną. Takie nazwiska, które grały w Barcelonie czy Realu, mówią same za siebie. Kulturę piłkarską mieli po swojej stronie - powiedział po spotkaniu 45-krotny reprezentant Polski.

 

Poza Czachowskim, w składzie Polskich Legend wystąpili m.in. Jerzy Dudek (triumfator Ligi Mistrzów z Liverpoolem i były bramkarz Realu Madryt), Tomasz Hajto (m.in. Schalke 04 Gelsenkirchen), Piotr Świerczewski (m.in. Olympique Marsylia) czy Jacek Krzynówek (m.in. Bayer Leverkusen i VfL Wolfsburg). W ekipie rywali, poza wspomnianym Michelem Salgado (dwukrotny triumfator Ligi Mistrzów z Realem Madryt), zagrali m.in. Christian Karembeu (były pomocnik Realu Madryt, złoty medalista mistrzostw Europy i mistrzostw świata z reprezentacją Francji), Gaizka Mendieta (były znakomity zawodnik Valencii i Barcelony) czy Gianluca Zambrotta (były piłkarz Barcelony, mistrz świata z reprezentacją Włoch).

 

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction