Adrian Szewczyk i Cezary Michalak, zawodnicy MKS-u Piaseczno, znaleźli się w najlepszej jedenastce 37. kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

 

Pierwszy z nich popisał się w spotkaniu z Raszynem kapitalną skutecznością. „Adi” pojawił się na boisku w 46. minucie, zmieniając Igora Korczakowskiego, ale zdołał w pół meczu skompletować hat-tricka, zaś Michalak nie tylko dobrze dyrygował obroną, pozwalając Raszynowi na strzelenie tylko jednego gola, ale i sam trafił do siatki nominalnych gospodarzy, wykorzystując efektowną „wcinką” rzut karny.

 

Jedenastka 37. kolejki: Awdziewicz (Oskar) – Jakubczyk (Szydłowianka), Michalak (Piaseczno), Wysocki (Sparta) – Kołodziejczyk (Energia), Filipczak (Mazur), A.Szewczyk (Piaseczno), Orłowski (Sparta), Leśniewski (Broń) – Ciupiński (Energia), Szczepański (Proch).

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction