Do ostatniej kolejki trzeba było czekać, by poznać wszystkich spadkowiczów z IV ligi. Przed 36. serią spotkań o ostatnie bezpieczne miejsca biły się ekipy: LKS-u Promna, Znicza II Pruszków i Szydłowianki Szydłowiec. Wszyscy zagrożeni wygrali swoje mecze, przez co do okręgówki spadnie Szydłowianka.

 

Drużynie z Przedgórza Iłżeckiego nie pomogło wysokie zwycięstwo 4-1 nad KS-em Konstancin. Znicz II Pruszków rozgromił (nomen omen) ekipę Gromu Warszawa 6-1, zaś LKS Promna pokonał na wyjeździe Błoniankę 2-0. Wszystkie trzy zespoły zakończyły sezon z dorobkiem 45 punktów, ale najgroszy bilans miała spośród nich właśnie Szydłowianka.

 

Wcześniej do OKS-u Otwock, który wycofał się z ligi, nie rozegrawszy nawet pełnej rundy jesiennej, dołączyli w roli spadkowiczów: KS Raszyn, Grom Warszawa, Orzeł Wierzbica i KS Konstancin.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction