Ekstraliga wciąż w Piasecznie! Rocznik 2003, prowadzony przez trenera Daniela Barcickiego, wywalczył „zwycięski remis” 2-2 w wyjazdowym starciu z Wisłą Płock, dzięki czemu utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 

Kilka dni temu wydawało się, że biało-niebiescy zapewnią sobie ligowy byt jeszcze przed starciem z „Nafciarzami”, ale będący za plecami MKS-u Radomiak Radom niespodziewanie wygrał w ostatniej kolejce z wiceliderem, warszawską Legią, i znalazł się w tabeli punkt nad naszym zespołem.

 

Piaseczno potrzebowało zatem remisu w sobotnim (17 czerwca) spotkaniu w Płocku. Przez długi czas wydawało się, że ekipa trenera Barcickiego pożegna się z Ekstraligą. MKS przegrywał już 0-2, ale drużyna pokazała charakter i dzięki 2 trafieniom Huberta Pośniaka wywiozła z rywalizacji z Wisłą cenny punkt, który przesądził o tym, że w najwyższej klasie rozgrywkowej pozostaną biało-niebiescy!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction