MKS Piaseczno ogłasza nabór do roczników 2009, 2010, 2011, 2012 i młodszych. Młodym adeptom futbolu zapewniamy treningi w największym klubie piłkarskim w powiecie, wykwalifikowaną kadrę, wychowanie przez sport i system, oparty o najlepsze europejskie wzorce pracy z młodzieżą.

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy pod numery telefonów: 516-290-476, 501-169-543 i 510-237-216 oraz na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction