W piątek (23 czerwca), tuż po zakończeniu roku szkolnego, odbyło się również oficjalne zakończenie sezonu 2016/2017 w MKS-ie Piaseczno. Mimo załamania pogody tuż przed początkiem imprezy, wszystko udało się sprawnie przeprowadzić. Były tradycyjne wyróżnienia dla piłkarzy, medale dla drużyn, które wywalczyły w tym sezonie awanse, a całość zakończył integracyjny grill z rodzicami.

 

czerwiec 2017 179

 

Po zaprezentowaniu wszystkim zgromadzonym sztabu szkoleniowego, pracującego w klubie (wraz z powracającym do Piaseczna Emilem Wrażeniem, który będzie pomagał trenerowi Jarosławowi Ludwiniakowi przy roczniku 2008), można było przejść do najprzyjemniejszej części popołudnia, czyli wręczania nagród. Dyplomy odebrali zawodnicy z piłkarskich przedszkoli, którzy ukończyli tym samym pierwszy moduł szkolenia w MKS-ie Piaseczno, a także chłopcy, ćwiczący pod okiem naszych trenerów w nowym projekcie naszego klubu w Józefosławiu.

 

czerwiec 2017 303

 

Następnie statuetki odebrali zawodnicy poszczególnych drużyn, wyróżnieni szkoleniowców. Wśród nich znalazł się Michał Zając, który wraz z rodzicami i młodszym bratem, także piłkarzem MKS-u, wyjeżdża na kilka lat do Malezji. Poza statuetką, Michał otrzymał także klubowe gadżety, by w dalekiej Azji nie zapomniał o klubie, w którym z powodzeniem występował przez kilka lat. Zajączku, dziękujemy i – miejmy na dzieję – do zobaczenia!

 

czerwiec 2017 244

 

Po części oficjalnej i pamiątkowych zdjęciach, zawodnicy, trenerzy, rodzice i działacze udali się na integracyjnego grilla, przy którym można było lepiej poznać osoby, funkcjonujące w różnych rolach w rodzinie MKS-u Piaseczno. Dziękujemy za udany sezon!

 

PS: Zdjęcia wyróżnionych i fotki drużynowe z piątkowej imprezy można znaleźć na oficjalnym profilu klubu na facebooku: https://www.facebook.com/MKS-Piaseczno-408714922546945/

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction