W piątek (23 czerwca), tuż po zakończeniu roku szkolnego, odbyło się również oficjalne zakończenie sezonu 2016/2017 w MKS-ie Piaseczno. Mimo załamania pogody tuż przed początkiem imprezy, wszystko udało się sprawnie przeprowadzić. Były tradycyjne wyróżnienia dla piłkarzy, medale dla drużyn, które wywalczyły w tym sezonie awanse, a całość zakończył integracyjny grill z rodzicami.

czerwiec 2017 179

Po zaprezentowaniu wszystkim zgromadzonym sztabu szkoleniowego, pracującego w klubie (wraz z powracającym do Piaseczna Emilem Wrażeniem, który będzie pomagał trenerowi Jarosławowi Ludwiniakowi przy roczniku 2008), można było przejść do najprzyjemniejszej części popołudnia, czyli wręczania nagród. Dyplomy odebrali zawodnicy z piłkarskich przedszkoli, którzy ukończyli tym samym pierwszy moduł szkolenia w MKS-ie Piaseczno, a także chłopcy, ćwiczący pod okiem naszych trenerów w nowym projekcie naszego klubu w Józefosławiu.

czerwiec 2017 303

Następnie statuetki odebrali zawodnicy poszczególnych drużyn, wyróżnieni szkoleniowców. Wśród nich znalazł się Michał Zając, który wraz z rodzicami i młodszym bratem, także piłkarzem MKS-u, wyjeżdża na kilka lat do Malezji. Poza statuetką, Michał otrzymał także klubowe gadżety, by w dalekiej Azji nie zapomniał o klubie, w którym z powodzeniem występował przez kilka lat. Zajączku, dziękujemy i – miejmy na dzieję – do zobaczenia!

czerwiec 2017 244

Po części oficjalnej i pamiątkowych zdjęciach, zawodnicy, trenerzy, rodzice i działacze udali się na integracyjnego grilla, przy którym można było lepiej poznać osoby, funkcjonujące w różnych rolach w rodzinie MKS-u Piaseczno. Dziękujemy za udany sezon!

PS: Zdjęcia wyróżnionych i fotki drużynowe z piątkowej imprezy można znaleźć na oficjalnym profilu klubu na facebooku: https://www.facebook.com/MKS-Piaseczno-408714922546945/