Filip Arak zdobył z kadrą Mazowsza złoty medal w Turnieju o Puchar Włodzimierza Smolarka, będącym mistrzostwami Polski kadr wojewódzkich w kategorii U-14. Igor Korczakowski sięgnął zaś z reprezentacją Mazowsza po brąz Pucharu Regionów UEFA.

 

Podopieczni trenera Piotra Mosóra przeszli przez rozgrywki jak burza. W turnieju finałowym, rozgrywanym w Suwałkach, Mazowsze nie tylko zanotowało komplet zwycięstw, ale i nie straciło ani jednego gola! Nic więc dziwnego, że poza zasłużonym złotem, zgarnęło także nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza (Jakub Ojrzyński) i zawodnika turnieju (Ariel Mosór).

 

regions cup mazowsze

 

Mniej szczęścia miała natomiast seniorska kadra naszego województwa, grająca w turnieju finałowym Pucharu Regionów UEFA. Na dzień dobry Igor Korczakowski i spółka przegrali 0-2 z Małopolską, zaś w drugim spotkaniu tylko zremisowali 3-3 z Zachodniopomorskim i już przed ostatnim dniem imprezy wiadome było, że nie mają szans na awans do finałów europejskich. Okazałe zwycięstwo 4-0 nad Dolnośląskim ZPN pozwoliło naszej drużynie zająć 3. miejsce w kraju. Złoto przypadło Dolnemu Śląskowi, zaś srebro – Małopolsce.

 

Zdjęcia: twitter.com/jakub_ojrzynski; facebook.com/pawel.wysocki

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction