Jakub Sinior, wychowanek Piaseczna, może trafić do Anglii. Siedemnastoletni obrońca/ defensywny pomocnik, który w naszym klubie grał pod okiem trenera Karola Kocyka, przebywa na testach w spadkowiczu z Premier League, Middlesbrough FC.

- „Boro” obserwowało mnie od początku mojej gry w reprezentacji Polski. Dostaliśmy zaproszenie i zdecydowaliśmy z menadżerem, że spróbujemy. Wtorek był moim pierwszym dniem w klubie. Będę tutaj prawie dwa tygodnie, z czego część spędzę z drużyną na obozie w Szkocji. Trenować mam z zespołami U-18 oraz U-23. Mamy tutaj mega warunki. Do naszej dyspozycji jest 8 boisk naturalnych, 2 sztuczne, na miejscu jest także siłownia. Jednym słowem: pełen profesjonalizm – powiedział Sinior.

Wychowanek biało-niebieskich grał w Piasecznie do sezonu 2012/2013. Następnie trafił do warszawskiej Legii, w której niedawno zadebiutował w rozgrywkach III ligi, wychodząc na boisko w starciu 34. kolejki przeciwko Mazurowi Ełk. Sinior był również regularnie powoływany do juniorskich reprezentacji Polski.

Fot. twitter.com/INNfootball