Jakub Sinior, wychowanek Piaseczna, może trafić do Anglii. Siedemnastoletni obrońca/ defensywny pomocnik, który w naszym klubie grał pod okiem trenera Karola Kocyka, przebywa na testach w spadkowiczu z Premier League, Middlesbrough FC.

 

- „Boro” obserwowało mnie od początku mojej gry w reprezentacji Polski. Dostaliśmy zaproszenie i zdecydowaliśmy z menadżerem, że spróbujemy. Wtorek był moim pierwszym dniem w klubie. Będę tutaj prawie dwa tygodnie, z czego część spędzę z drużyną na obozie w Szkocji. Trenować mam z zespołami U-18 oraz U-23. Mamy tutaj mega warunki. Do naszej dyspozycji jest 8 boisk naturalnych, 2 sztuczne, na miejscu jest także siłownia. Jednym słowem: pełen profesjonalizm – powiedział Sinior.

 

Wychowanek biało-niebieskich grał w Piasecznie do sezonu 2012/2013. Następnie trafił do warszawskiej Legii, w której niedawno zadebiutował w rozgrywkach III ligi, wychodząc na boisko w starciu 34. kolejki przeciwko Mazurowi Ełk. Sinior był również regularnie powoływany do juniorskich reprezentacji Polski.

 

Fot. twitter.com/INNfootball

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction