Od kilku dni na stadionie miejskim w Piasecznie trwają prace, związane z przebudową trybun. Dotychczasowe zostaną zrównane z ziemią, a w ich miejsce pojawi się kilka rzędów krzesełek na stelażu, podobnych do tych ze sztucznego boiska.

 

- Zmiana jest kolejnym etapem przebudowy całego kompleksu sportowego przy ulicy 1 Maja. W planach mamy również dobudowanie skrzydła do budynku klubowego. Powstaną w nim między innymi nowe, większe szatnie, spełniające wymagania wyższych lig, siłownia, a także kilka pomieszczeń, stanowiących zaplecze hotelowe. Jeżeli chodzi o trybuny, to nowe będą miały 800-900 miejsc, z czego część (około 300 krzesełek) będzie zadaszona. Powstanie także wydzielone miejsce dla spikera – powiedział Marek Frącz, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie.

 

Nie wiadomo tylko, czy remont trybun uda się zakończyć przed początkiem nowego sezonu. Plusem w tej sytuacji jest więc to, że biało-niebiescy pierwsze dwa mecze rozgrywają na wyjeździe.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction