Michał Zając, zawodnik MKS-u Piaseczno, który po minionym sezonie wyjechał z rodziną na najbliższe kilka lat do Malezji, znalazł już w dalekiej Azji klub, w którym będzie kontynuował piłkarską karierę. 13-latek rozpoczął treningi z ekipą ze stolicy kraju, FC Kuala Lumpur.

 

- W zespole jest ciekawie. Każdy ma swoje wady i zalety. Poziom gry nie jest może taki, jaki był w Polsce, ale nie zmienia to mojego podejścia do treningów. Gram na lewym skrzydle, ponieważ drużyna miała dotychczas na tej pozycji tylko jednego zawodnika. Myślę, że zostałem tu dobrze przyjęty. Po dwóch treningach trenerzy i koledzy z drużyny zapamiętali moje imię i teraz komunikujemy się już bez problemu. Mamy tu nawet jednego Europejczyka, Brytyjczyka o imieniu Joe – powiedział Zając.

 

Michał Zając jest wychowankiem MKS-u Piaseczno. W naszym zespole grał pod okiem trenera Łukasza Kasztankiewicza w roczniku 2004.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction