Michał Zając, zawodnik MKS-u Piaseczno, który po minionym sezonie wyjechał z rodziną na najbliższe kilka lat do Malezji, znalazł już w dalekiej Azji klub, w którym będzie kontynuował piłkarską karierę. 13-latek rozpoczął treningi z ekipą ze stolicy kraju, FC Kuala Lumpur.

- W zespole jest ciekawie. Każdy ma swoje wady i zalety. Poziom gry nie jest może taki, jaki był w Polsce, ale nie zmienia to mojego podejścia do treningów. Gram na lewym skrzydle, ponieważ drużyna miała dotychczas na tej pozycji tylko jednego zawodnika. Myślę, że zostałem tu dobrze przyjęty. Po dwóch treningach trenerzy i koledzy z drużyny zapamiętali moje imię i teraz komunikujemy się już bez problemu. Mamy tu nawet jednego Europejczyka, Brytyjczyka o imieniu Joe – powiedział Zając.

Michał Zając jest wychowankiem MKS-u Piaseczno. W naszym zespole grał pod okiem trenera Łukasza Kasztankiewicza w roczniku 2004.