Dobre wyniki notują w przedsezonowych sparingach zawodnicy trenera Mariusza Araka. Rocznik 2006 MKS-u Piaseczno najpierw zremisował 2-2 z rówieśnikami z Górnika Zabrze, a następnie pokonał 3-2 ekipę Górnika Wałbrzych rocznika 2005.

 

W pierwszym spotkaniu, rozgrywanym systemem 2x40 minut i w dziewięcioosobowych składach, oba gole dla naszej ekipy strzelił Jarzębiński, któremu asystowali Trzmiel i Pietrzykowski. W drugim zaś dwukrotnie do siatki rywali trafił Pietrzykowski, a jedną bramkę dołożył Kostecki.

 

Gratulujemy!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction