Do 1 października można oddawać głosy na propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie na rok 2018. Projektem wartym uwagi z punktu widzenia klubu jest bez wątpienia organizacja turnieju dla dzieci Mini Mistrzostwa Świata 2018.

 

Zmagania sportowe miałyby się odbyć w Piasecznie bezpośrednio przed organizowanym w Rosji mundialem, a turniej piłkarski byłby połączony z piknikiem rodzinnym.

 

Aby zagłosować na to przedsięwzięcie, należy wejść na stronę internetową https://piaseczno.budzet-obywatelski.org/glosowanie, a następnie wybrać opcję „głosuj online” i w projekcie ogólnomiejskim zaznaczyć projekt numer 1, którym jest właśnie Organizacja Pikniku Rodzinnego. Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci Mini Mistrzostwa Świata 2018. Głosowanie wymaga podania danych osobowych i numeru telefonu, a także wpisania do formularza kodu, który otrzymamy SMS-em na podany przez nas numer.

 

Istnieje również możliwość głosowania w sposób tradycyjny, a arkusze do głosowania można dostać w punktach, wyznaczonych odpowiednim Zarządzeniem Burmistrza.

 

Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na Mini Mistrzostwa Świata!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction