Bardzo dobrze zaprezentowali się w niedzielę (10 września) podopieczni trenera Łukasza Kasztankiewicza, grający w I Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy (rocznik 2004). Biało-niebiescy wypunktowali na własnym stadionie stołeczny Zwar, wygrywając 4-0.

 

MKS wyszedł na prowadzenie już w 2. minucie. Bramkarz gości odbił co prawda uderzenie Rafała Stańkowskiego z lewej strony pola karnego, ale przy dobitce Prusińskiego z kilku metrów był już bez szans.

 

Nieco ponad dziesięć minut później Piaseczno podwyższyło na 2-0. Prusiński wypuścił lewą stroną Stańkowskiego, popularny „Koń” dośrodkował spod linii końcowej na dalszy słupek, a Oliwier Osiński zaskoczył golkipera efektowną główką pod poprzeczkę.

 

Zwar nie zdążył otrząsnąć się jeszcze z drugiego gola, a po chwili przegrywał już trzema bramkami. Znów Prusiński wypatrzył na lewej stronie Stańkowskiego, a ten wbiegł w pole karne i płaskim strzałem od prawego słupka trafił na 3-0.

 

W drugiej połowie MKS nie forsował się zbytnio, mając w pamięci, że już w środę zagra kolejny mecz ligowy, ale mimo to stworzył sobie jeszcze trzy doskonałe okazje do zdobycia bramek. Mocne uderzenia Prusińskiego i Osińskiego trafiły co prawda jedynie w poprzeczkę, ale w 62. minucie, po dograniu Lipieckiego z lewej strony boiska, Lorenzo Giustiniani popisał się znakomitym strzałem z dystansu, trafiając „pod ladę” na 4-0.

 

10 września 2017

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (rocznik 2004) – 5. kolejka

MKS Piaseczno 4 – 0 Zwar Warszawa

Bramki: 2' Prusiński, 13' Osiński, 14' Stańkowski, 62' Giustiniani

Skład: Gemza – P.Lewandowski, Lipiecki, Ubermanowicz, Włodarczyk – B.Arak, Giustiniani, Wyrzykowski, Osiński, Stańkowski – Prusiński

Ponadto zagrali: Sługocki, Butta, J.Lewandowski, Tomczyk, Łyda

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction