MKS Piaseczno wygrał z SEMP-em II Ursynów w niedzielnym (10 września) spotkaniu 2. kolejki II Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2006). Gola na wagę trzech punktów strzelił na początku drugiej połowy Gołębiewski.

Rywalizacja ze stołecznymi była typowym meczem walki. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola, a żadnej z drużyn nie udało się stworzyć klarownej sytuacji do zdobycia bramki.

W drugiej połowie spotkanie także nie obfitowało w sytuacje podbramkowe, ale MKS-owi udało się wykorzystać jedną z nielicznych okazji i zakończyć mecz z kompletem punktów. W 36. minucie Trzmiel zagrał na lewą stronę pola karnego, a do siatki SEMP-a trafił Gołębiewski, który uderzł z pierwszej piłki tuż przy lewym słupku.

Biało-niebiescy mieli jeszcze dwie sytuacje na podwyższenie wyniku, ale w 44. minucie – po znakomitym podaniu Stępnia na prawą stronę pola karnego – jeden z naszych zawodników uderzył w krótki róg wprost w dobrze ustawionego bramkarza, a w 55. minucie mocne uderzenie Sobkowicza przeszło obok lewego słupka...

10 września 2017

II Okręgowa Liga Młodzików (rocznik 2006) – 2. kolejka

MKS Piaseczno 1 – 0 SEMP Ursynów