MKS Piaseczno wygrał z SEMP-em II Ursynów w niedzielnym (10 września) spotkaniu 2. kolejki II Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2006). Gola na wagę trzech punktów strzelił na początku drugiej połowy Gołębiewski.

 

Rywalizacja ze stołecznymi była typowym meczem walki. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola, a żadnej z drużyn nie udało się stworzyć klarownej sytuacji do zdobycia bramki.

 

W drugiej połowie spotkanie także nie obfitowało w sytuacje podbramkowe, ale MKS-owi udało się wykorzystać jedną z nielicznych okazji i zakończyć mecz z kompletem punktów. W 36. minucie Trzmiel zagrał na lewą stronę pola karnego, a do siatki SEMP-a trafił Gołębiewski, który uderzł z pierwszej piłki tuż przy lewym słupku.

 

Biało-niebiescy mieli jeszcze dwie sytuacje na podwyższenie wyniku, ale w 44. minucie – po znakomitym podaniu Stępnia na prawą stronę pola karnego – jeden z naszych zawodników uderzył w krótki róg wprost w dobrze ustawionego bramkarza, a w 55. minucie mocne uderzenie Sobkowicza przeszło obok lewego słupka...

 

10 września 2017

II Okręgowa Liga Młodzików (rocznik 2006) – 2. kolejka

MKS Piaseczno 1 – 0 SEMP Ursynów

Bramka: 36' Gołębiewski

Skład: Grzegorczyk – Sancakli, Sitek – Piekarski, Trzmiel, Pytlak, Laskowski, Konarski – Sobkowicz

Ponadto zagrali: Pietrzykowski, Runowski, Jarzębiński, Gołębiewski, Stępień, Chudy

Kara: Jarzębiński (Piaseczno – 2 minuty)

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction