Rocznik 2005 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Macieja Sałudę, wygrał pierwszy mecz w sezonie. Biało-niebiescy, którzy w poprzednich kolejkach musieli uznać wyższość Zwaru Międzylesie i Drukarza Warszawa, pokonali na własnym stadionie w derbach powiatu Kosę Konstancin 3-0.

 

Gospodarze rozegrali to starcie jak wytrawny bokser, ponieważ niezbyt dużym nakładem sił i bez nerwów wypunktowali właściwie każdy błąd defensywy przyjezdnych. Sygnałem ostrzegawczym był dla Kosy strzał Hornunga z 4. minuty, po którym piłka trafiła w poprzeczkę. Ekipa z Konstancina nie zareagowała odpowiednio i kilkadziesiąt sekund później musiała już wyciągać futbolówkę z siatki. Po strzale Bieniaka z rzutu wolnego z lewej strony boiska Karolak zdołał co prawda odbić piłkę, ale najszybciej dopadł do niej Słupek, który uderzeniem z najbliższej odległości trafił na 1-0.

 

W 21. minucie było już 2-0 dla podopiecznych Macieja Sałudy. Kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Niedziałek, a futbolówka opadła tuż pod poprzeczkę konstancińskiej bramki.

 

Tuż przed końcem spotkania Kosę dobił jeszcze Błażejczyk, który – po znakomitym prostopadłym podaniu od Zadrożnego – sprytnie trącił piłkę obok wychodzącego golkipera, ustalając wynik meczu na 3-0.

 

16 września 2017

II Okręgowa Liga Młodzików (rocznik 2005) – 3. kolejka

MKS Piaseczno 3 – 0 Kosa Kostancin

Bramki: 6' Słupek, 21' Niedziałek, 59' Błażejczyk

Skład: Rębiś – Zadrożny, Pułkownik, Słupek, Niedziałek, Hornung, Błażejczyk, Soboń, Bieniak

Ponadto zagrali: Stolecki – Dąbrowski, Judyn, Tartas

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction