Wyjątkowego pecha mieli w sobotę (16 września) zawodnicy MKS-u II Piaseczno, grający w I Okręgowej Lidze Trampkarzy (rocznik 2003). Biało-niebiescy przegrali na własnym stadionie 0-1 z Ursusem II, choć rywale... oddali w całym meczu zaledwie jeden celny strzał.

 

Gospodarze, prowadzeni tego dnia wyjątkowo przez trenera Jarosława Ludwiniaka, mogli jeszcze przed przerwą dwukrotnie trafić do siatki „Traktorków”. W 19. minucie znakomitą indywidualną akcją popisał się Lubański, ale naszemu zawodnikowi w ostatniej chwili przeszkodził jeden z defensorów stołecznych, zaś w 25. minucie, po mocnym uderzeniu Turczyna z rzutu wolnego, piłka odbiła się od jednego ze stojących w murze zawodników, ale ekipę Ursusa II uratował Jabłoński, wygarniając futbolówkę spod nóg szykujących się już do dobitki napastników Piaseczna.

 

Tuż po zmianie stron pierwszą groźną sytuację mieli piłkarze z Warszawy. Po rzucie wolnym z prawej strony boiska, nieupilnowany Reznikov główkował w lewy słupek.

 

Gospodarze mogli odpowiedzieć w 59. minucie, ale po znakomitym uderzeniu Olesiejuka z rzutu wolnego z dalszej odległości, kapitalną obroną wykazał się golkiper Ursusa, który zdołał odbić zmierzającą pod poprzeczkę futbolówkę.

 

I gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się w najgorszym dla MKS-u II wypadku podziałem punktów, przyjezdni wyprowadzili w 66. minucie szybką kontrę, zakończoną prostopadłym podaniem do Mitka i płaskim strzałem obok wychodzącego z bramki Cienkusa...

 

16 września 2017

I Okręgowa Liga Trampkarzy (rocznik 2003) – 5. kolejka

MKS II Piaseczno 0 – 1 KS II Ursus

Bramka: 66' Mitek

Skład: Cienkus – Kwietniewski, Należyty, Olesiejuk, Turczyn – Dziubiński, Lubański, Pielacha, Młoźniak, Woźniak – Pietruczuk

Ponadto zagrali: Zulczyk, Borowski, Niedziela, Niski, Skwarek

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction