MKS II Piaseczno podzielił się punktami z Progresem Garwolin w niedzielnym (1 października) meczu 5. kolejki IV Okręgowej Ligi Młodzików (rocznik 2005). Podopieczni trenera Kacpra Masenka stracili gola na 2-2 trzy minuty przed końcem spotkania...

 

W mecz lepiej weszli goście, którzy już w 4. minucie mogli objąć prowadzenie. Napastnik Progresu nie wykorzystał jednak gapiostwa naszej defensywy i uderzył jedynie w słupek.

 

Druga akcja dała już ekipie z Garwolina gola. Jaroń dostał prostopadłe podanie w pole karne i lekko trącił piłkę obok Stoleckiego, trafiając na 0-1.

 

Gospodarze mogli wyrównać już minutę później. Błaszczyk – upadając po interwencji rywala – zdołał jeszcze oddać strzał w prawy róg bramki rywala, ale golkiper Progresu zachował czujność i pewnie obronił uderzenie zawodnika biało-niebieskich.

 

W 17. minucie MKS-owi II udało się wreszcie trafić do siatki. Jakubowski dostał krzyżowe podanie z rzutu wolnego z lewej strony boiska, podbił piłkę za polem karnym i przepięknym uderzeniem trafił pod poprzeczkę garwolińskiej bramki.

 

Kilkadziesiąt sekund później gospodarze mogli wyjść na prowadzenie. Niemiec posłał świetny cross do Bieńka, zawodnik Piaseczna wpadł prawą stronę w pole karne, ale zamiast próbować uderzenia w długi róg, uderzył przy krótkim słupku, wprost w dobrze ustawionego golkipera Progresu.

 

W 23. minucie to rywale byli o włos od zdobycia bramki, ale tym razem kapitalnie między słupkami MKS-u II zachował się Stolecki, który obronił nie tylko uderzenie gości z rzutu wolnego, ale i – w kapitalnym stylu! – dobitkę z najbliższej odległości.

 

Po zmianie stron to podopieczni Kacpra Masenka zadali pierwszy cios. W 39. minucie Bieniek znakomitym prostopadłym podaniem wypuścił Niemca, a napastnik Piaseczna huknął pod poprzeczkę na 2-1.

 

Niestety, naszej drużynie nie udało się dowieźć korzystnego wyniku do końcowego gwizdka. W 57. minucie, po długim podaniu za plecy naszych obrońców, Kęsik lekkim płaskim strzałem przy prawym słupku trafił na 2-2, ratując punkt drużynie Progresu.

 

1 października 2017

IV Okręgowa Liga Młodzików (rocznik 2005) – 5. kolejka

MKS II Piaseczno 2 – 2 Progres Garwolin

Bramki: 17' Jakubowski, 39' Niemiec – 8' Jaroń, 57' Kęsik

Skład: Stolecki – Bieniek, Marciniak, Arkutowski, Met – Dąbrowski, Sobik, Piechocki – Niemiec

Ponadto zagrali: Wojtyniak – Błaszczyk, Jakubowski

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction