Prawdziwy charakter pokazują w ostatnich meczach podopieczni trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka, grający w Ekstralidze Trampkarzy (rocznik 2003). Biało-niebiescy, którzy przegrali pięć pierwszych spotkań sezonu, udowodnili, że nie zamierzają poddawać się bez walki i... zdobyli komplet punktów w trzech ostatnich starciach, wychodząc ze strefy spadkowej.

 

W niedzielnym (1 października) meczu 8. kolejki przeciwko Radomiakowi Radom biało-niebiescy mogli przegrywać już po dziesięciu minutach. Po dośrodkowaniu gości z prawej strony boiska błąd Bartka Gemzy (grającego tu w starszym roczniku), któremu piłka wyślizgnęła się z rękawic, naprawił jednak Oskar Wójcik, wybijając piłkę sprzed linii bramkowej.

 

W 25. minucie MKS wyszedł na prowadzenie. Kępisty dostał podanie na lewą stronę boiska i spod linii końcowej świetnie wycofał do Eryka Wnorowskiego, który z najbliższej odległości pewnie trafił na 1-0.

 

W 49. minucie sprowadzony z Konstancina snajper do gola z pierwszej połowy dorzucił także asystę. Wnorowski zagrał z prawej strony „szesnastki” do Maćka Bartosiaka, a ten po efektownej „rulecie”, którą zwiódł dwóch defensorów Radomiaka, uderzył lewą nogą przy lewym słupku, nie dając bramkarzowi przyjezdnych żadnych szans na skuteczną interwencję.

 

Dwubramkowe prowadzenie nie zadowalało jednak sztabu szkoleniowego biało-niebieskich. MKS przegrał na wyjeździe 0-2, dlatego trenerom zależało na tym, by Piaseczno pokusiło się o jeszcze jednego gola, który – przy równej liczbie punktów – stawiałby nas nad zespołem „Zielonych”.

 

Wymarzoną okazję do zrealizowania tego celu miał – już w doliczonym czasie gry – Dawid Ittrich, ale zawodnik gospodarzy nie wykorzystał doskonałego podania od Kępistego, nie trafiając na pustą bramkę...

 

Ittrich zrehabilitował się jednak kilkadziesiąt sekund później. Zawodnik Piaseczna znakomicie wszedł w pole karne, a próbujący go powstrzymać rywal dopuścił się faulu, za który arbiter bez wahania podyktował „jedenastkę”. Rzut karny pewnie wykorzystał Oskar Wójcik, trafiając w prawy dolny róg bramki i ustalając tym samym wynik na 3-0 dla MKS-u.

 

1 października 2017

Ekstraliga Trampkarzy (rocznik 2003) – 8. kolejka

MKS Piaseczno 3 – 0 Radomiak Radom

Bramki: 25' Wnorowski, 49' Bartosiak, 70+2' (k) Wójcik

Skład: Gemza – Pruszczyk, Jaszczak, Wójcik, Bieniek – Soboń, Liwacz, Fabijański – Bartosiak, Wnorowski, Kępisty

Ponadto zagrali: Ittrich, Bogdan, A.Dobies, O.Matulka, Górzyński

Kary: Kępisty, Bieniek (Piaseczno – po dwie minuty) - ? (Radomiak – po dwie minuty)

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction