Pierwszej porażki w sezonie doznali podopieczni trenera Piotra Czachowskiego, walczący o powrót do Ekstraligi Juniorów Młodszych (rocznik 2002). Biało-niebiescy ulegli w niedzielę (8 października) Ursusowi aż 0-5, ale bardziej niż z rywalem, MKS przegrał z problemami kadrowymi.

 

Piaseczyńska ekipa przystępowała do tego spotkania w mocno przetrzebionym składzie. Z różnych powodów nie mogli zagrać między innymi Dylan Cetra, Jeremi Talko i Kacper Budyta, czyli podstawowi zawodnicy biało-niebieskich. Nic więc dziwnego, że gospodarze już po pierwszej połowie przegrywali różnicą trzech goli.

 

Strzelanie rozpoczął w 15. minucie Skoczylas, który po podaniu na lewą stronę pola karnego uderzył płasko obok Kuby Lipskiego, trafiając na 0-1.

 

Pięć minut później „Traktorki” podwyższyły prowadzenie. Kozłowski otrzymał prostopadłe zagranie w naszą „szesnastkę”, zwodem do prawej strony minął golkipera MKS-u i z najbliższej odległości trafił do pustej bramki.

 

W 30. minucie stołeczni wykazali się nie tylko skutecznością, ale i boiskowym sprytem. Gdy zawodnicy Piaseczna szykowali się do ustawiania muru przy rzucie wolnym, jeden z zawodników Ursusa szybko rozegrał ten stały fragment, podając w pole karne do Socińskiego, który płaskim strzałem w długi róg trafił na 0-3.

 

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Na boisku nadal lepiej prezentowali się goście, którzy zdołali ukoronować tę przewagę jeszcze dwoma golami. W 54. minucie Kozłowski przełożył w polu karnym Smolarza i płaskim strzałem przy prawym słupku trafił na 0-4, a w 69. minucie ten sam zawodnik dobił ekipę Piotra Czachowskiego, znakomicie wychodząc do prostopadłego podania i trafiając między nogami Pakosa na 0-5.

 

8 października 2017

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (rocznik 2002) – 9. kolejka

MKS Piaseczno 0 – 5 KS Ursus

Bramki: 15' Skoczylas, 20', 54', 69' Kozłowski, 30' Sociński

Skład: Lipski (65' Pakos) – Smolarz, Niciporuk, Grudziński, Zieliński (45' Kraszewski) – Ziółkowski (59' Nowakowski) – Rzeszotek, Chmielewski, Sierzputowski (59' Zygmunt), Kozak – Pułkownik

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction