Koniec znakomitej passy rocznika 2003. Ekipa trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka, która wygrała ostatnio cztery mecze z rzędu, tym razem uległa 0-2 liderowi Ekstraligi Trampkarzy, Polonii Warszawa.

 

Spotkanie mogło rozpocząć się dla biało-niebieskich wręcz idealnie, ale w 3. minucie Kępisty, obsłużony znakomitym podaniem przez któregoś z pomocników, poślizgnął się, przez co świetnie zapowiadająca się akcja zakończyła się skuteczną interwencją defensywy „Czarnych Koszul”.

 

Szczęście nie dopisało MKS-owi także w 21. minucie. Po niegroźnym z pozoru dośrodkowaniu Polonii z lewej strony boiska, próbujący przechwycić piłkę Bieniek przyjął ją rywalowi, a Kałek przelobował Gemzę, trafiając na 0-1.

 

Gospodarze mogli odpowedzieć jeszcze przed przerwą, ale najpierw ładny strzał Bartosiaka przeszedł tuż nad poprzeczką, a minutę później świetną interwencją popisał się golkiper Polonii, który zdołał strącić płaskie uderzenie Pośniaka z lewej strony pola karnego.

 

Niestety, w drugiej połowie to Polonia wykorzystała błąd MKS-u i – po naszym rzucie rożnym – wyprowadziła błyskawiczną kontrę, zakończoną płaskim uderzeniem Papazjana w sytuacji sam na sam z Gemzą.

 

Po 10 kolejkach MKS Piaseczno zajmuje 5. miejsce w lidze. Tabela jest jednak wyjątkowo płaska, ponieważ nad przedostatnim w tabeli Zniczem Pruszków biało-niebiescy mają zaledwie dwa punkty przewagi.

 

14 października 2017

Ekstraliga Trampkarzy (rocznik 2003) – 10. kolejka

MKS Piaseczno 0 – 2 Polonia Warszawa

Bramki: 21' Kałek, 47' Papazjan

Skład: Gemza – Pruszczyk, Wójcik, Jaszczak, Bieniek – Liwacz, Bartosiak, Dobies, Górzyński, Kępisty – Wnorowski

Ponadto zagrali: Bogdan, Pośniak, Hermanowicz, Soboń, Matulka

Kary: Papazjan, ? (Polonia – po 2 minuty)

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction