MKS II Piaseczno, grający w I Okręgowej Lidze Trampkarzy (rocznik 2003) pokonał w sobotę (14 października) 2-1 wicelidera rozgrywek, ekipę Znicza II Pruszków.

Pierwsza połowa spotkania nie dostarczyła zbyt wielu wrażeń. Godna odnotowania była jedynie dobra sytuacja Matejka z 24. minuty, wybroniona jednak przez golkipera gości.

Emocje rozpoczęły się dopiero po przerwie. Na groźną okazję MKS-u II z 36. minuty (Pietruczuk ładnym podaniem wypuścił Lubańskiego, ale uderzenie naszego pomocnika w krótki róg wybronił bramkarz pruszkowian), Znicz II odpowiedział pięć minut później trafieniem Żuchowskiego, który wykorzystał błąd Cienkusa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i pewnym strzałem dał prowadzenie wiceliderowi rozgrywek.

Przyjezdni nie cieszyli się jednak zbyt długo. Osiem minut później kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Należyty, a piłka po jego strzale wpadła „za kołnierz” golkipera Znicza II, wpadając do siatki przy długim słupku.

Każda z drużyn miała jeszcze okazje do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. W 53. minucie Niski znakomicie wypuścił Pastuszaka, ale ten w dobrej sytuacji nie zdołał czysto trafić w piłkę, zaś pięć minut później to goście byli bliscy ponownego objęcia prowadzenia, kiedy po wrzutce z lewej strony boiska jeden z zawodników główkował tuż obok prawego słupka.

Ostatnie słowo należało jednak do ekipy trenera Jacka Traczyka. W 60. minucie, po znakomitym rozegraniu akcji na prawym skrzydle, piłka trafiła do Pastuszaka, który w sytuacji sam na sam zaskoczył bramkarza Znicza II uderzeniem w krótki róg, dając trzy punkty biało-niebieskim.