Podopieczni trenera Macieja Sałudy, grający w II Okręgowej Lidze Młodzików (rocznik 2005), przegrali w niedzielę (15 października) 1-3 z liderem rozgrywek, warszawskim Drukarzem.

 

Stołeczni lepiej weszli w mecz i już po 20 minutach mogli prowadzić dwoma golami. Najpierw jednak groźny strzał Drukarza przeszedł obok prawego słupka piaseczyńskiej bramki, zaś w drugiej sytacji świetnie między słupkami spisał się Stolecki, który odbił uderzenie rywala.

 

Niestety, w 28. minucie obrona biało-niebieskich już skapitulowała. Stojący na minimalnym spalonym Górka otrzymał podanie za plecy obrońców i ładnym strzałem zza pola karnego przelobował golkipera MKS-u, dając Drukarzowi prowadzenie.

 

Gospodarze mogli wyrównać jeszcze przed przerwą, ale piłka po potężnym uderzeniu Tartasa z rzutu wolnego przeszła obok długiego słupka warszawskiej bramki.

 

W 47. minucie było już 2-0 dla lidera rozgrywek. Drukarz wyszedł z własnej połowy z błyskawiczną kontrą, Górka dostał prostopadłe podanie w pole karne i płaskim strzałem przy prawym słupku nie dał golkiperowi MKS-u żadnych szans na skuteczną interwencję.

 

Piaseczno nie zamierzało się jednak poddawać. Podopieczni Macieja Sałudy przejęli inicjatywę, zepchnęli stołecznych do defensywy (Drukarz wielokrotnie musiał ratować się dalekimi wykopami spod własnej bramki) i dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry strzelili kontaktowego gola. Jeden z zawodników KSD sfaulował Słupka, a mocnym uderzeniem z rzutu karnego trafił do siatki – po rękawicach bramkarza – Tartas.

 

W doliczonym czasie MKS postawił na frontalny atak, szukając okazji do wyrównania. Niestety, zamiast gola na 2-2, MKS nadział się na kontrę Drukarza. Najlepszy na boisku Górka zagrał na długi słupek do Nagraby, a ten z najbliższej odległości ustalił wynik meczu na 1-3.

 

15 października 2017

II Okręgowa Liga Młodzików (rocznik 2005) – 7. kolejka

MKS Piaseczno 1 – 3 Drukarz Warszawa

Bramki: 58' (k) Tartas – 28', 47' Górka, 60+3' Nagraba

Skład: Stolecki – Zadrożny, Pułkownik, Tartas, Niedziałek – Januszek, Słupek, Soboń – Błażejczyk Ponadto zagrali: Rębiś – Buliński, Judyn

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction