Niedziela (15 października) nie była z pewnością dniem piaseczyńskich młodzików (rocznik 2006). MKS II, prowadzony przez trenera Pawła Dudka, bardzo wysoko, bo aż 1-6, uległ Lesznowoli...

 

Początek spotkania nie zwiastował takiej kanonady. Co prawda pierwszą groźną sytuację przeprowadzili przyjezdni (po ładnym rajdzie Karol Kogut trącił piłkę obok Kowalika, a ekipę MKS-u II uratował jeden z obrońców, wybijając futbolówkę sprzed linii bramkowej), ale Piaseczno także miało doskonałą okazję do objęcia prowadzenie, tyle że po dośrodkowaniu Sałasińskiego z rzutu rożnego Wojas główkował tuż nad poprzeczką...

 

Niestety, z minuty na minutę rosła przewaga przyjezdnych. W 25. minucie Karol Kogut wykorzystał błąd piaseczyńskiej defensywy i lekkim strzałem obok Kowalika trafił na 0-1, a tuż przed przerwą na 0-2 podwyższył jego brat, Phillip Kogut, skutecznie dobijając piłkę, odbitą przez naszego bramkarza po rzucie wolnym Lesznowoli.

 

W 43. minucie nadzieje Piaseczna na odwrócenie losów spotkania przywrócił Wojas, pokonując golkipera gości kapitalną bombą z rzutu wolnego pod poprzeczkę, ale później do siatki trafiali już tylko przyjezdni. W 47. minucie błąd obrońcy MKS-u II wykorzystał Napierski, uderzając z bliska na 1-3, w 54. minucie ładnym strzałem z dystansu popisał się Karol Kogut, kilkadziesiąt sekund później mocno z rzutu wolnego przymierzył Napierski, a tuż przed końcem meczu wynik na 1-6 ustalił Antoniak, który zwodem do boku minął golkipera Piaseczna, kończąc akcję strzałem do pustej bramki...

 

15 października 2017

V Okręgowa Liga Młodzików (rocznik 2006) – 7. kolejka

MKS II Piaseczno 1 – 6 FC Lesznowola

Bramki: 43' Wojas – 25', 54' K.Kogut, 30+1' P.Kogut, 47', 56' Napierski, 58' Antoniak

Skład: Kowalik – Chudy, Napieraj, Rajkowski – Sałasiński, Kucharski, Gołębiowski, S.Stępień – Wojas

Ponadto zagrali: Czarnocki – Huczek, Cuda, Ignatowicz, Zalega

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction