Filip Kowalski, Tomek Babiloński i Staś Gulbiński, zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający pod okiem trenera Jarosława Ludwiniaka w roczniku 2008, zostali w czwartek (26 października) sprawdzeni na pierwszym zgrupowaniu naborowym reprezentacji Mazowsza U-10.

 

kadra mazowsza 2008 pazdziernik 2017 071

 

Konsultacja kadry odbyła się w Warszawie, na sztucznym boisku pod balonem. Trener Przemysław Cegiełko sprawdził tego dnia kilkudziesięciu wyróżniających się chłopców z dziewiętnastu stołecznych i podwarszawskich klubów. Zawodnicy zostali podzieleni na sześć mniejszych grup i – pod nazwami znanych drużyn, takich jak Juventus, PSG, Barcelona czy Atletico – toczyli rywalizację systemem każdy z każdym. Młodzi piłkarze nie zawsze grali na swoich pozycjach, bo np. Tomek Babiloński w poszczególnych spotkaniach testowany był zarówno jako napastnik, jak i boczny obrońca.

 

kadra mazowsza 2008 pazdziernik 2017 grupowe

 

Ze sprawdzanych na konsultacjach zawodników selekcjoner kadry Mazowsza wybierze grupkę dzieci, z którą wystartuje wiosną w turnieju kadr wojewódzkich. Trzymajmy kciuki, żeby w reprezentacji znalazło się miejsce również dla naszych graczy!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction