Drugie zwycięstwo w serii przedsezonowych sparingów odnieśli zawodnicy MKS-u Piaseczno. Po ubiegłotygodniowej wygranej 4-0 z Mazurem Karczew, biało-niebiescy pokonali w Grójcu miejscowe Mazowsze 2-0. Wynik mógł być dużo bardziej okazały, ale ekipa trenera Igora Gołaszewskiego raziła nieskutecznością...

Znamy już wstępny terminarz meczów w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 w IV lidze. Kibiców czeka nie lada gratka, ponieważ rozgrywki rozpoczną... wyjazdowe derby ze Spartą Jazgarzew.

Na 11. miejscu zakończyli zmagania w sezonie 2017/2018 zawodnicy czwartoligowego MKS-u Piaseczno. Biało-niebiescy, prowadzeni w trakcie rozgrywek najpierw przez Tomasza Grzywnę, a później przez Igora Gołaszewskiego, zdobyli w 30 meczach 37 punktów, a zmagania zakończyli z bilansem bramkowym 60-57. Najjaśniejszym punktem drużyny był Łukasz Krupnik, który grał i najwięcej, i najefektywniej.

Derbowym remisem 2-2 z Perłą Złotokłos zakończyli sezon 2017/2018 piłkarze czwartoligowego MKS-u Piaseczno. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego uplasowali się ostatecznie na 11. miejscu w tabeli.

Pierwsza drużyna MKS-u Piaseczno zrewanżowała się LKS-owi Promna za sensacyjną porażkę z rundy jesiennej i w sobotnim (9 czerwca) meczu 29. kolejki IV ligi pewnie wygrała 3-0.

Konrad Drązikowski i Radosław Wąszewski, młodzi bramkarze MKS-u Piaseczno, zostaną sprawdzeni przez Śląsk Wrocław. Testy odbędą się w dniach 11-12 czerwca.

Czwartoligowy MKS Piaseczno przełamał się wreszcie po siedmiu kolejnych meczach bez zwycięstwa. W sobotę (2 maja) biało-niebiescy wygrali wyjazdowe derby ze Spartą Jazgarzew 2-0!

MKS Piaseczno drugi raz w tym sezonie podzielił się punktami z Oskarem Przysucha. Po bezbramkowym wyjazdowym remisie z jesieni, tym razem biało-niebiescy ugrali „oczko” u siebie. Sobotnie (26 maja) spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

W najbliższą sobotę (26 maja) MKS Piaseczno rozegra przedostatnie domowe spotkanie sezonu 2017/2018 w IV lidze. Przeciwnikiem ekipy trenera Igora Gołaszewskiego będzie Oskar Przysucha. Początek meczu o godzinie 11.00.

Kolejna klęska czwartoligowego MKS-u Piaseczno. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego przegrali w sobotę (19 maja) wyjazdowe spotkanie z Mazurem Karczew aż 1-5. Taki rezultat to w ogromnej mierze efekt koszmarnych wręcz zmian, przeprowadzonych w przerwie meczu. Maciej Krawczyk tuż po pojawieniu się na boisku sprokurował „jedenastkę”, a Zbyszek Obłuski w niespełna dwadzieścia minut obejrzał dwie bezsensowne żółte kartki...

W sobotnie (19 maja) popołudnie MKS Piaseczno spróbuje przełamać serię pięciu meczów z rzędu bez zwycięstwa. Okazją do poprawienia morale zespołu będzie ligowy klasyk, czyli wyjazdowe spotkanie z Mazurem Karczew. Początek o godzinie 17.00.

Wyjątkowo niewygodnym rywalem był w tym sezonie dla MKS-u Piaseczno zespół GKS-u Drogowiec Jedlińsk. Drużyna spod Radomia ugrała na biało-niebieskich komplet punktów, dokładając do domowego zwycięstwa 3-1 także wyjazdową wygraną 4-2.

W środę (16 maja) MKS Piaseczno rozegra domowy mecz 25. kolejki IV ligi. Podopiecznych trenera Igora Gołaszewskiego czeka starcie z sąsiadującym z nimi w tabeli GKS-em Drogowiec Jedlińsk. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Niezwykłych emocji dostarczyło kibicom sobotnie (12 maja) spotkanie 24. kolejki IV ligi pomiędzy liderem, Bronią Radom, a MKS-em Piaseczno. Choć do siatki trafiali tylko zawodnicy biało-niebieskich, mecz zakończył się... podziałem punktów (2-2).

W sobotę (12 maja) drużynę MKS-u Piaseczno czeka wyjazdowe starcie z będącym na fali wznoszącej liderem południowej grupy IV ligi, Bronią Radom. Początek spotkania o godzinie 17.00.

W najbliższą sobotę (12 maja) MKS Piaseczno rozegra w Radomiu mecz 24. kolejki IV ligi przeciwko miejscowej Broni. Gospodarze wymagają na to spotkanie listy wyjazdowej, na której mają być dane wszystkich kibiców biało-niebieskich, chcących oglądać to spotkanie z sektora gości. Fanów MKS-u, którzy zamierzają dopingować piaseczyńską ekipę z „klatki”, prosimy o przesyłanie danych (imię, nazwisko i PESEL) do Roberta Iwanka, członka zarządu klubu, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy (9 maja) do godziny 16.00.

Trzecią z rzędu ligową porażkę ponieśli zawodnicy MKS-u Piaseczno. W sobotę (5 maja) podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego przegrali na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1-3.

W sobotę (5 maja) piłkarze MKS-u Piaseczno będą mieli okazję przełamać się po dwóch ligowych porażkach z rzędu. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego zmierzą się na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Początek meczu o godzinie 17.00.

Jak w kalejdoskopie zmieniał się wynik sobotniego (28 kwietnia) starcia 22. kolejki IV ligi pomiędzy Zniczem II Pruszków a MKS-em Piaseczno. Spotkanie zakończyło się triumfem gospodarzy 4-3.

W najbliższą sobotę (28 kwietnia) MKS Piaseczno rozegra wyjazdowe spotkanie 22. kolejki IV ligi. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie bezpośrednie zaplecze drugoligowego Znicza. Początek meczu o godzinie 11.15 na sztucznym boisku w Pruszkowie.

Zaledwie dziewiętnastu minut potrzebował Dylan Cetra, by na trwałe zapisać się w historii naszego klubu. Młody zawodnik MKS-u, wchodząc na boisko w 71. minucie spotkania z Błonianką Błonie (1-5), został pierwszym piłkarzem urodzonym w XXI wieku, któremu dane było zagrać w biało-niebieskich barwach. Ponadto, mając zaledwie 16 lat i 9 dni, został także najmłodszym debiutantem od czasów reaktywacji drużyny seniorskiej.

Drużyna Błonianki Błonie wyjątkowo nie leży ekipie MKS-u Piaseczno. Biało-niebiescy – od czasu reaktywacji zespołu seniorskiego w 2013 roku – mierzyli się z tym rywalem w czterech meczach ligowych i... nie ugrali na Błoniance choćby punktu. W sobotę (21 kwietnia) podopieczni trenera Konrada Kucharczyka rozbili MKS aż 5-1.

Wyjątkowo trudny terminarz mają na początku rundy zawodnicy MKS-u Piaseczno. Po starciach z Pilicą Białobrzegi, Mszczonowianką Mszczonów i Energią Kozienice, ekipę trenera Igora Gołaszewskiego czeka kolejny mecz z rywalem z czołówki – domowe spotkanie z 5. w tabeli Błonianką Błonie (sobota, 17.00).

Radosław Wąszewski i Robert Majewski, zawodnicy MKS-u Piaseczno, znaleźli się w najlepszej jedenastce 20. kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

Kolejny znakomity wynik z faworytem zanotowali zawodnicy MKS-u Piaseczno. W sobotę (14 kwietnia) biało-niebiescy pokonali na wyjeździe czwarte przed tą kolejką Kozienice 3-1, przerywając serię sześciu wygranych Energii z rzędu.

W sobotę (14 kwietnia) MKS Piaseczno rozegra drugi w rundzie wiosennej mecz wyjazdowy. Po trzy punkty podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego pojadą tym razem do Kozienic. Początek spotkania o godzinie 15.00.

Zakończyła się dobra passa czwartoligowego MKS-u Piaseczno. W sobotę (7 kwietnia) podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego przegrali na własnym stadionie 1-2 z wiceliderem, Mszczonowianką Mszczonów. Dla biało-niebieskich była to pierwsza porażka w rundzie wiosennej i pierwsza ligowa wpadka od 4 listopada ubiegłego roku.

Po wyjazdowym remisie 2-2 z liderem IV ligi, Pilicą Białobrzegi, ekipę MKS-u Piaseczno czeka kolejny trudny bój. W najbliższą sobotę (7 kwietnia) biało-niebiescy podejmą wicelidera, Mszczonowiankę Mszczonów. Początek meczu o godzinie 11.00.

Łukasz Krupnik, pomocnik MKS-u Piaseczno, znalazł się w najlepszej jedenastce 18. kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

Piątkowy (30 marca) mecz 18. kolejki IV ligi pomiędzy Pilicą Białobrzegi a MKS-em Piaseczno miał przebieg, niczym żywcem wyjęty z filmów Alfreda Hitchcocka: najpierw było trzęsienie ziemi, a potem napięcie tylko wzrastało. Ekipa trenera Igora Gołaszewskiego przegrywała już 0-2, a gospodarze mieli rzut karny na 3-0. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem, z którego bardziej zadowolony mógł być lider rozgrywek.

Nietypowo, bo w piątek (30 marca), seniorzy MKS-u Piaseczno rozegrają mecz trzeciej kolejki rundy wiosennej. Biało-niebieskich, opromienionych wysokimi zwycięstwami nad Naprzodem Skórzec (4-0) i Wilgą Garwolin (10-1), czeka tym razem arcytrudne zadanie: wyjazdowy bój z liderem IV ligi, Pilicą Białobrzegi. Początek starcia o godzinie 15.00.

Aż trzech zawodników MKS-u Piaseczno znalazło się w najlepszej jedenastce 17. kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl. Po kanonadzie z Wilgą Garwolin (10-1!), wyróżnieni zostali: Kamil Ziemnicki, Filip Jadacki i Dominik Witkowski.

Takiej kanonady w wykonaniu MKS-u Piaseczno nie widzieliśmy od wielu lat. W sobotnim (24 marca) spotkaniu 17. kolejki IV ligi podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego rozgromili Wilgę Garwolin aż 10-1! Sześć bramek w tym spotkaniu zdobyli zawodnicy, wprowadzeni przez szkoleniowca z ławki rezerwowych.

W sobotę (24 marca) o godzinie 13.00 MKS Piaseczno rozegra na własnym stadionie drugi wiosenny mecz IV ligi. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie Wilga Garwolin.

Robert Majewski i Zbigniew Obłuski, zawodnicy MKS-u Piaseczno, znaleźli się w najlepszej jedenastce pierwszej wiosennej kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

Udanie rozpoczęli rundę wiosenną sezonu 2017/2018 piaseczyńscy seniorzy. W sobotę (17 marca) podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego wygrali na własnym stadionie z Naprzodem Skórzec 4-0. Gola i asystę w tym spotkaniu zaliczył powracający do MKS-u po dziewięciu latach Zbigniew Obłuski.

Kolejne wzmocnienia MKS-u. Po Zbyszku Obłuskim, który wrócił do Piaseczna po dziewięciu latach gry w Mszczonowiance Mszczonów, Sparcie Jazgarzew, Pilicy Białobrzegi, Polonii Warszawa i Broni Radom, nowymi zawodnikami biało-niebieskich będą Maciej Krawczyk i Kewin Przygoda.

W najbliższą sobotę (17 marca), po czteromiesięcznej przerwie, na ligowe boiska wrócą czwartoligowcy. Na inaugurację rundy wiosennej MKS Piaseczno zmierzy się na własnym stadionie z przedostatnim w tabeli Naprzodem Skórzec. Początek spotkania o 13.00.

MKS Piaseczno zremisował 1-1 z juniorami Polonii Warszawa w sobotnim (10 marca) meczu sparingowym, będącym ostatnim sprawdzianem biało-niebieskich przed rozpoczynającą się za tydzień rundą wiosenną sezonu 2017/2018.

MKS Piaseczno kończy powoli przygotowania do rundy wiosennej. W przedostatnim z serii zimowych sparingów podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego pokonali grającą w Centralnej Lidze Juniorów Polonię Warszawa 1-0.

MKS Piaseczno doznał drugiej porażki podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. W niedzielę (25 lutego) podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego ulegli 0-3 Unii Warszawa.

Dwa kolejne sparingowe zwycięstwa odnieśli seniorzy MKS-u Piaseczno. Po wygranej 3-1 z Warką (gole Krupnika, Przygody i Szawro), w sobotę (24 lutego) biało-niebiescy rozbili czwartoligowy Bug Wyszków 5-0. A i tak był to najniższy wymiar kary...

Czwartoligowi seniorzy MKS-u Piaseczno rozegrali dwa kolejne sparingi przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. Biało-niebiescy wygrali 2-1 z Drukarzem Warszawa i zremisowali 2-2 z Legią Warszawa (CLJ).

MKS Piaseczno zajął 2. miejsce w tegorocznym Memoriale imienia Walentego Kazubka, rozegranym w niedzielę (28 stycznia) w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ponadto w ręce Kamila Matulki trafiła nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju.

Aż osiem goli zobaczyli kibice, którzy wybrali się na sobotni (27 stycznia) sparing MKS-u Piaseczno z Wilgą Garwolin. Biało-niebiescy błysnęli znakomitą dyspozycją strzelecką, wygrywając 7-1. Klasycznym hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Dominik Witkowski.

MKS Piaseczno rozpoczął w sobotę (20 stycznia) serię zimowych sparingów, przygotowujących zespół do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. W pierwszym meczu podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego przegrali z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0-1.

Znamy już plan zimowych sparingów MKS-u Piaseczno. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego rozegrają w ramach przygotowań do rundy wiosennej w IV lidze osiem meczów kontrolnych.

MKS Piaseczno zakończył rundę jesienną sezonu 2017/2018 IV ligi na 11. miejscu. Który z naszych zawodników grał najwięcej, który najefektywniej, a który najczęściej był upominany kartkami? Zapraszamy na krótkie podsumowanie pierwszej części rozgrywek.

Łukasz Krupnik, pomocnik MKS-u Piaseczno, znalazł się w najlepszej jedenastce ostatniej kolejki rundy jesiennej, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

Udanie zakończyli rundę jesienną piłkarze czwartoligowego MKS-u Piaseczno. W sobotnich (11 listopada) derbach biało-niebiescy pokonali Perłę Złotokłos 4-2.

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction