Kolejne wzmocnienia MKS-u. Po Zbyszku Obłuskim, który wrócił do Piaseczna po dziewięciu latach gry w Mszczonowiance Mszczonów, Sparcie Jazgarzew, Pilicy Białobrzegi, Polonii Warszawa i Broni Radom, nowymi zawodnikami biało-niebieskich będą Maciej Krawczyk i Kewin Przygoda.

W najbliższą sobotę (17 marca), po czteromiesięcznej przerwie, na ligowe boiska wrócą czwartoligowcy. Na inaugurację rundy wiosennej MKS Piaseczno zmierzy się na własnym stadionie z przedostatnim w tabeli Naprzodem Skórzec. Początek spotkania o 13.00.

MKS Piaseczno zremisował 1-1 z juniorami Polonii Warszawa w sobotnim (10 marca) meczu sparingowym, będącym ostatnim sprawdzianem biało-niebieskich przed rozpoczynającą się za tydzień rundą wiosenną sezonu 2017/2018.

MKS Piaseczno kończy powoli przygotowania do rundy wiosennej. W przedostatnim z serii zimowych sparingów podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego pokonali grającą w Centralnej Lidze Juniorów Polonię Warszawa 1-0.

MKS Piaseczno doznał drugiej porażki podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. W niedzielę (25 lutego) podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego ulegli 0-3 Unii Warszawa.

Dwa kolejne sparingowe zwycięstwa odnieśli seniorzy MKS-u Piaseczno. Po wygranej 3-1 z Warką (gole Krupnika, Przygody i Szawro), w sobotę (24 lutego) biało-niebiescy rozbili czwartoligowy Bug Wyszków 5-0. A i tak był to najniższy wymiar kary...

Czwartoligowi seniorzy MKS-u Piaseczno rozegrali dwa kolejne sparingi przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. Biało-niebiescy wygrali 2-1 z Drukarzem Warszawa i zremisowali 2-2 z Legią Warszawa (CLJ).

MKS Piaseczno zajął 2. miejsce w tegorocznym Memoriale imienia Walentego Kazubka, rozegranym w niedzielę (28 stycznia) w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ponadto w ręce Kamila Matulki trafiła nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju.

Aż osiem goli zobaczyli kibice, którzy wybrali się na sobotni (27 stycznia) sparing MKS-u Piaseczno z Wilgą Garwolin. Biało-niebiescy błysnęli znakomitą dyspozycją strzelecką, wygrywając 7-1. Klasycznym hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Dominik Witkowski.

MKS Piaseczno rozpoczął w sobotę (20 stycznia) serię zimowych sparingów, przygotowujących zespół do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. W pierwszym meczu podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego przegrali z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0-1.

Znamy już plan zimowych sparingów MKS-u Piaseczno. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego rozegrają w ramach przygotowań do rundy wiosennej w IV lidze osiem meczów kontrolnych.

MKS Piaseczno zakończył rundę jesienną sezonu 2017/2018 IV ligi na 11. miejscu. Który z naszych zawodników grał najwięcej, który najefektywniej, a który najczęściej był upominany kartkami? Zapraszamy na krótkie podsumowanie pierwszej części rozgrywek.

Łukasz Krupnik, pomocnik MKS-u Piaseczno, znalazł się w najlepszej jedenastce ostatniej kolejki rundy jesiennej, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

Udanie zakończyli rundę jesienną piłkarze czwartoligowego MKS-u Piaseczno. W sobotnich (11 listopada) derbach biało-niebiescy pokonali Perłę Złotokłos 4-2.

Czwarta liga jednak bez reformy! Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przychylił się do woli klubów i wycofał z ustalonych w czerwcu zmian w rozgrywkach, mających wejść w życie w sezonie 2018/2019. Oznacza to, że w przyszłym roku IV liga nadal będzie rywalizowała w dwóch grupach, liczących po 16 zespołów.

Fatalnie zaprezentowali się piłkarze MKS-u Piaseczno w sobotnim (4 listopada) meczu 14. kolejki IV ligi. Biało-niebiescy ulegli w Falęcicach przedostatniemu przed tą serią spotkań LKS-owi Promna aż 0-3...

13. kolejka IV ligi okazała się pechowa dla zawodników MKS-u Piaseczno. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego przegrali na własnym stadionie derbowy mecz ze Spartą Jazgarzew 0-1.

Marcin Oleksiak, prawy obrońca MKS-u Piaseczno, znalazł się w najlepszej jedenastce 12. kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

MKS Piaseczno zremisował na wyjeździe 0-0 z Oskarem Przysucha w sobotnim (21 października) meczu 12. kolejki IV ligi. Choć w spotkaniu nie padła żadna bramka, kibice z pewnością nie mogli narzekać na nudę, a w zgodnej opinii wielu fanów, klubowych oficjeli, a nawet... sędziów, było to jedno z lepszych spotkań tegorocznych rozgrywek.

Kamil Matulka, pomocnik MKS-u Piaseczno, znalazł się w najlepszej jedenastce 11. kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

MKS Piaseczno zrewanżował się Mazurowi Karczew za wysoką porażkę z Okręgowego Pucharu Polski (0-8) i w sobotnim (14 października) spotkaniu 11. kolejki IV ligi wygrał z ekipą trenera Arkadiusza Modrzejewskiego 3-1, przerywając czerwono-biało-zielonym serię 10 starć bez porażki.

Pierwszej ligowej porażki pod wodzą trenera Igora Gołaszewskiego doznał MKS Piaseczno. W sobotę (7 października) biało-niebiescy ulegli na wyjeździe Drogowcowi Jedlińsk 1-3. Wszystkie gole dla gospodarzy padły w odstępie sześciu minut...

MKS Piaseczno zremisował 1-1 z Bronią Radom w sobotnim (30 września) meczu 9. kolejki południowej grupy IV ligi. Gola na wagę punktu ekipa Artura Kupca strzeliła dopiero w końcówce spotkania, a jego autorem był... Zbyszek Obłuski, były zawodnik biało-niebieskich.

Prawdziwą klęską MKS-u Piaseczno zakończył się wyjazdowy mecz V rundy Okręgowego Pucharu Polski w Karczewie. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego polegli w starciu z Mazurem aż 0-8, co jest najwyższą porażką biało-niebieskich od wielu, wielu lat.

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu odniósł w roli trenera MKS-u Piaseczno Igor Gołaszewski. Po ligowym 2-0 ze Zniczem II Pruszków i pucharowym 5-2 na Gromie Warszawa, biało-niebiescy pokonali na wyjeździe wicelidera IV ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki!

Oba zespoły MKS-u Piaseczno awansowały do V rundy Okręgowego Pucharu Polski. A-klasowa „dwójka” pokonała – po golach Patryka Kościanka i Konrada Deperasińskiego (z rzutu karnego) – KS Raszyn, zaś czwartoligowcy wygrali na wyjeździe 5-2 z Gromem Warszawa.

Udany debiut w roli trenera czwartoligowego MKS-u Piaseczno zaliczył Igor Gołaszewski. W pierwszym spotkaniu pod wodzą nowego szkoleniowca biało-niebiescy pokonali drugą drużynę Znicza Pruszków 2-0. Drugiego gola dla gospodarzy strzelił powracający na boisko po kilkutygodniowej przerwie Cezary Michalak.

11 września MKS Piaseczno oficjalnie pożegnał się z trenerem Tomaszem Grzywną. Szkoleniowiec pracował w naszym klubie dwa i pół roku, zaliczając z drużyną m.in. awans do IV ligi, a także finał Okręgowego Pucharu Polski i ćwierćfinał Mazowieckiego Pucharu Polski.

Pierwszym zwycięstwem w sezonie mogą pochwalić się zawodnicy przedostatniego dotychczas Naprzodu Skórzec. Beniaminkowi rozgrywek trzy punkty sprezentował... sztab Błonianki Błonie.

Igor Gołaszewski został nowym trenerem czwartoligowego MKS-u Piaseczno. Na stanowisku zastąpił Tomasza Grzywnę, pracującego z biało-niebieskimi przez ostatnie dwa i pół roku, a z którym klub rozstał się po serii czterech porażek z rzędu.

Pierwszej drużynie MKS-u Piaseczno nie udało się przełamać fatalnej passy z ostatnich tygodni. Biało-niebiescy ponieśli czwartą porażkę z rzędu, przegrywając na wyjeździe z Błonianką Błonie 0-3. Ekipie trenera Tomasza Grzywny nie pomógł nawet fakt, iż gospodarze od 28. minuty grali w dziesiątkę...

Trzeciej z rzędu porażki doznali zawodnicy czwartoligowego MKS-u Piaseczno. Po Pilicy Białobrzegi i Mszczonowiance Mszczonów, biało-niebiescy, znów bez publiczności, musieli uznać wyższość Energii Kozienice.

Drugiej z rzędu porażki dostali w środę (30 sierpnia) zawodnicy czwartoligowego MKS-u Piaseczno. Tym razem biało-niebiescy musieli uznać wyższość lidera rozgrywek, Mszczonowianki Mszczonów.

MKS Piaseczno przegrał pierwszy mecz w sezonie. W 3. kolejce IV ligi biało-niebiescy ulegli na własnym stadionie Pilicy Białobrzegi 2-3. Przyjezdni prowadzili już 3-0, ale ekipa trenera Tomasza Grzywny zdołała dojść przeciwnika na jednego gola i niewiele brakowało, a w końcówce doprowadziłaby co najmniej do remisu...

Sobotni (26 sierpnia) mecz 3. kolejki IV ligi pomiędzy MKS-em Piaseczno a Pilicą Białobrzegi odbędzie się BEZ UDZIAŁU KIBICÓW. Powodem jest niedokończony remont trybun na Stadionie Miejskim. Ponadto zmianie uległa również godzina rozpoczęcia rywalizacji – z planowanej pierwotnie 17.00 na 13.00.

MKS Piaseczno zremisował bezbramkowo z Wilgą Garwolin w sobotnim (19 sierpnia) meczu 2. kolejki IV ligi. Co więcej, to biało-niebiescy mogą być bardziej zadowoleni z wyniku, bo choć w końcówce podopieczni trenera Tomasza Grzywny mieli na nodze piłkę meczową, to w przekroju całego spotkania dużo więcej klarownych sytuacji stworzyli sobie gospodarze.

W sobotę (19 sierpnia) o godzinie 17.00 MKS Piaseczno rozegra drugi z rzędu wyjazdowy mecz sezonu 2017/2018. Przeciwnikiem będzie ostatnia po pierwszej kolejce Wilga Garwolin.

Kamil Matulka i Cezary Michalak, zawodnicy MKS-u Piaseczno, znaleźli się w najlepszej jedenastce 1. kolejki południowej grupy IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

Znakomicie rozpoczęli sezon piłkarze czwartoligowego MKS-u Piaseczno. W pierwszej kolejce biało-niebiescy wygrali na wyjeździe 4-1 z beniaminkiem rozgrywek, Naprzodem Skórzec.

Marcin Pieniążek, były bramkarz, a w ostatnim czasie trener golkiperów naszego klubu, oficjalnie dołączył do sztabu szkoleniowego MKS-u Piaseczno. Popularny „Pieniądz”, poza zajęciami z bramkarzami, będzie pełnoprawnym asystentem trenera Tomasza Grzywny.

 

 

Kacper Komycz, 20-letni obrońca, grający dotychczas w Podlasiu Sokołów Podlaski, zasili szeregi MKS-u Piaseczno. W trakcie przedsezonowych sparingów popularny „Kimmich” sprawdzany był zarówno na środku, jak i na boku defensywy.

Kolejny transfer na linii KS Konstancin – MKS Piaseczno został dopięty tuż przed startem sezonu 2017/2018. W biało-niebieskich barwach zagra Marcin Majewski.

Marcin Oleksiak, grający ostatnio w czwartoligowym KS-ie Konstancin, został nowym zawodnikiem MKS-u Piaseczno. 26-latek zajmie miejsce na prawej stronie obrony biało-niebieskich.

MKS Piaseczno dopiął tuż przed startem ligi kolejny transfer. W biało-niebieskich barwach zobaczymy Karola Skórę.

W najbliższą sobotę (12 sierpnia) MKS Piaseczno zainauguruje czwartoligowy sezon 2017/2018. Na początek biało-niebieskich czeka wyjazdowy mecz z beniaminkiem, Naprzodem Skórzec. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Zwycięstwem zakończył MKS Piaseczno serię letnich sparingów. W ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją sezonu 2017/2018 podopieczni trenera Tomasza Grzywny pokonali 3-1 KS Łomianki.

MKS Piaseczno sfinalizował kolejny transfer w letnim okienku. Nowym zawodnikiem biało-niebieskich został Ukrainiec Dmitrij Beytling, wychowanek Metalista Charków.

Konrad Drązikowski, bramkarz MKS-u Piaseczno, przebywał w ubiegłym tygodniu na kilkudniowych konsultacjach w poznańskim Lechu.

Bardzo dobry mecz rozegrali w sobotę (29 lipca) piłkarze MKS-u Piaseczno. Biało-niebiescy pokonali w wyjazdowym sparingu trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1.

MKS Piaseczno przegrał w środę (26 lipca) w Oborach 1-2 sparingowy mecz ze świeżo upieczonym trzecioligowcem, Victorią Sulejówek. I choć ze zwycięstwa cieszyli się podopieczni trenera Łukasza Chmielewskiego, biało-niebiescy pozostawili po sobie naprawdę dobre wrażenie.

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction