Marcin Oleksiak, prawy obrońca MKS-u Piaseczno, znalazł się w najlepszej jedenastce 12. kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

 

Defensor, sprowadzony przed sezonem z Konstancina, toczył w minioną sobotę zacięte – i, co najważniejsze, w większości przypadków zwycięskie – boje z Luciano Matsoso, zdecydowanie najgroźniejszym tego dnia zawodnikiem Oskara Przysucha. Występ Oleksiaka mógł być jeszcze bliższy ideału, gdyby nasz piłkarz wykorzystał w 80. minucie doskonałą okazję do zdobycia bramki...

 

Jedenastka 12. kolejki: Błesznowski (Mazur) – Oleksiak (Piaseczno), Ryś (Sparta), Wójcik (Mszczonowianka) – Stencel (Błonianka), Wicik (Broń), Orłowski (Sparta), Popławski (Znicz II), Piotrowski (Perła) – Sieński (Błonianka), Rudnicki (Sparta)

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction