Znamy już plan zimowych sparingów MKS-u Piaseczno. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego rozegrają w ramach przygotowań do rundy wiosennej w IV lidze osiem meczów kontrolnych.

 

Biało-niebiescy, którzy wznowią treningi 10 stycznia, rozpoczną sparingi 20 stycznia, spotkaniem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (III liga). Następnie zagrają kolejno z: Wilgą Garwolin (IV liga, 27 stycznia), Drukarzem Warszawa (IV liga, 3 lutego), juniorami Legii Warszawa (Centralna Liga Juniorów, 10 lutego), Klubem Sportowym Warka (Liga Okręgowa, 17 lutego), Bugiem Wyszków (IV liga, 24 lutego), Unią Warszawa (Liga Okręgowa, 25 lutego) i juniorami Polonii Warszawa (Centralna Liga Juniorów, 3 marca). Być może Piaseczno rozegra jeszcze jeden mecz: 10 marca, tuż przed rundą wiosenną.

 

Wszystkie spotkania sparingowe odbędą się na naszym stadionie o godzinie 11.00. O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction