Znamy już plan zimowych sparingów MKS-u Piaseczno. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego rozegrają w ramach przygotowań do rundy wiosennej w IV lidze osiem meczów kontrolnych.

Biało-niebiescy, którzy wznowią treningi 10 stycznia, rozpoczną sparingi 20 stycznia, spotkaniem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (III liga). Następnie zagrają kolejno z: Wilgą Garwolin (IV liga, 27 stycznia), Drukarzem Warszawa (IV liga, 3 lutego), juniorami Legii Warszawa (Centralna Liga Juniorów, 10 lutego), Klubem Sportowym Warka (Liga Okręgowa, 17 lutego), Bugiem Wyszków (IV liga, 24 lutego), Unią Warszawa (Liga Okręgowa, 25 lutego) i juniorami Polonii Warszawa (Centralna Liga Juniorów, 3 marca). Być może Piaseczno rozegra jeszcze jeden mecz: 10 marca, tuż przed rundą wiosenną.

Wszystkie spotkania sparingowe odbędą się na naszym stadionie o godzinie 11.00. O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.