Dwa kolejne sparingowe zwycięstwa odnieśli seniorzy MKS-u Piaseczno. Po wygranej 3-1 z Warką (gole Krupnika, Przygody i Szawro), w sobotę (24 lutego) biało-niebiescy rozbili czwartoligowy Bug Wyszków 5-0. A i tak był to najniższy wymiar kary...

Pierwsza połowa, mimo kilku doskonałych okazji gospodarzy, zakończyła się bezbramkowym remisem. W 7. minucie, po świetnej akcji MKS-u i szybkiej wymianie podań w okolicy pola karnego, Łukasz Krupnik uderzył jedynie w prawy słupek wyszkowskiej bramki, niespełna dziesięć minut później, po znakomitym zagraniu Patryka Morawskiego na prawą stronę pola karnego, Dominik Witkowski posłał futbolówkę tuż obok długiego słupka, a w 26. minucie „Witek” - po przechwyceniu w polu karnym gości zbyt lekkiego podania – zszedł przytomnie na prawą stronę „szesnastki”, ale i tym razem zakończył akcję niecelnym strzałem.

Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. W 50. minucie Kamil Matulka zagrał spod linii końcowej na dalszy słupek, a Łukasz Krupnik nie miał żadnych problemów ze skierowaniem piłki do pustej bramki.

Trzy minuty później „setkę” mieli zawodnicy Bugu. Po prostopadłym podaniu między środkowych obrońców, jeden z napastników z Wyszkowa znalazł się w sytuacji sam na sam z Radkiem Wąszewskim, ale młody bramkarz Piaseczna nie dał się zaskoczyć, odbijając nogą płaskie uderzenie snajpera rywali.

Niewykorzystana sytuacja zemściła się na przyjezdnych w 66. minucie. Po długim podaniu za plecy obrońców i fatalnym błędzie jednego z nich, który dał się wyprzedzić Dominikowi Witkowskiemu, napastnik MKS-u wpadł w pole karne i – przy schodzeniu na prawą stronę „szesnastki” - został zahaczony przez bramkarza Bugu. Sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Łukasz Krupnik.

W 75. minucie było już 3-0 dla biało-niebieskich. Po dośrodkowaniu Kamila Ziemnickiego z rzutu rożnego z prawej strony boiska golkiper z Wyszkowa wypuścił futbolówkę z rąk, strącając ją wprost pod nogi Roberta Majewskiego, który z najbliższej odległości po prostu nie mógł się pomylić.

W 81. minucie, po zagraniu od Witkowskiego, na 4-0 podwyższył – pewnym strzałem przy prawym słupku – Filip Jadacki, a kropkę nad „i” postawił Tomasz Doliński, który najpierw rozpoczął kontrę Piaseczna, przytomnie rozrzucając piłkę na prawą stronę do Kamila Matulki, a następnie wykończył atak, trafiając wślizgiem na 5-0.