W najbliższą sobotę (17 marca), po czteromiesięcznej przerwie, na ligowe boiska wrócą czwartoligowcy. Na inaugurację rundy wiosennej MKS Piaseczno zmierzy się na własnym stadionie z przedostatnim w tabeli Naprzodem Skórzec. Początek spotkania o 13.00.

 

Drużyna Naprzodu Skórzec powstała w 1976 roku, a bieżące rozgrywki są dla niej powrotem do IV ligi po sezonie spędzonym w okręgówce. Co ciekawe, nasz najbliższy rywal od sezonu 2012/2013 balansuje między LO a IV ligą, notując naprzemiennie awanse i spadki).

 

W rundzie jesiennej ekipa spod Siedlec zanotowała w piętnastu meczach zaledwie 8 punktów (2 zwycięstwa i 2 remisy) i w ligowej tabeli wyprzedza jedynie Perłę Złotokłos. W pierwszym spotkaniu MKS-u z Naprzodem, rozegranym 12 sierpnia w Skórcu, triumfowali biało-niebiescy, którzy – jeszcze pod wodzą poprzedniego trenera, Tomasza Grzywny – wygrali 4-1 po dwóch golach Kamila Matulki, a także trafieniach Dominika Witkowskiego i Karola Skóry.

 

Oby i tym razem skuteczność była po naszej stronie!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction