Kolejne wzmocnienia MKS-u. Po Zbyszku Obłuskim, który wrócił do Piaseczna po dziewięciu latach gry w Mszczonowiance Mszczonów, Sparcie Jazgarzew, Pilicy Białobrzegi, Polonii Warszawa i Broni Radom, nowymi zawodnikami biało-niebieskich będą Maciej Krawczyk i Kewin Przygoda.

 

Pierwszy z nich to 28-letni obrońca, będący przez ostatnie trzy i pół sezonu podstawowym stoperem Mazura Karczew. W przeszłości Krawczyk reprezentował również barwy Okęcia, Drukarza Warszawa i Dolcanu Ząbki.

 

Sprowadzony z trzecioligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki Kewin Przygoda to 19-letni ofensywny pomocnik/ napastnik, który karierę juniorską spędził w klubach warszawskich: Legii, Polonii, Sarmacie i Varsovii. W poprzedniej rundzie Przygoda rozegrał w pierwszej drużynie Świtu cztery ligowe spotkania. Zawodnik ten dał się już poznać z niezłej strony podczas zimowych sparingów biało-niebieskich, wpisując się na listę strzelców w spotkaniach z Wilgą, Warką i Drukarzem.

 

Witamy w klubie i życzymy samych dobrych meczów!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction