Kolejne wzmocnienia MKS-u. Po Zbyszku Obłuskim, który wrócił do Piaseczna po dziewięciu latach gry w Mszczonowiance Mszczonów, Sparcie Jazgarzew, Pilicy Białobrzegi, Polonii Warszawa i Broni Radom, nowymi zawodnikami biało-niebieskich będą Maciej Krawczyk i Kewin Przygoda.

Pierwszy z nich to 28-letni obrońca, będący przez ostatnie trzy i pół sezonu podstawowym stoperem Mazura Karczew. W przeszłości Krawczyk reprezentował również barwy Okęcia, Drukarza Warszawa i Dolcanu Ząbki.

Sprowadzony z trzecioligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki Kewin Przygoda to 19-letni ofensywny pomocnik/ napastnik, który karierę juniorską spędził w klubach warszawskich: Legii, Polonii, Sarmacie i Varsovii. W poprzedniej rundzie Przygoda rozegrał w pierwszej drużynie Świtu cztery ligowe spotkania. Zawodnik ten dał się już poznać z niezłej strony podczas zimowych sparingów biało-niebieskich, wpisując się na listę strzelców w spotkaniach z Wilgą, Warką i Drukarzem.

Witamy w klubie i życzymy samych dobrych meczów!