Nietypowo, bo w piątek (30 marca), seniorzy MKS-u Piaseczno rozegrają mecz trzeciej kolejki rundy wiosennej. Biało-niebieskich, opromienionych wysokimi zwycięstwami nad Naprzodem Skórzec (4-0) i Wilgą Garwolin (10-1), czeka tym razem arcytrudne zadanie: wyjazdowy bój z liderem IV ligi, Pilicą Białobrzegi. Początek starcia o godzinie 15.00.

 

Drużyna Pilicy powstała w 1922 roku, a bieżące rozgrywki są dla niej drugimi z rzędu na szczeblu IV ligi. Jeszcze niedawno ekipa z Białobrzegów rywalizowała w III lidze, z której spadła w sezonie 2015/2016 jedynie ze względu na reformę rozgrywek. W tym roku biało-czerwonym idzie jednak znakomicie. Choć Pilica rozegrała dotychczas zaledwie 15 spotkań, ani razu nie wychodząc na boisko w rundzie wiosennej, nadal znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli, mając na koncie 35 punktów. Największym atutem zespołu z Białobrzegów jest żelazna defensywa. W piętnastu meczach Pilica straciła zaledwie 9 goli, z czego tylko dwa na własnym stadionie. Widać więc, że biało-niebieskich czeka w Wielki Piątek naprawdę trudne zadanie...

 

Pierwsze spotkanie obu drużyn, rozegrane 26 sierpnia w Piasecznie, dostarczyło kibicom nie lada emocji. Nasz zespół, prowadzony wówczas przez trenera Tomasza Grzywnę, gonił od wyniku 0-3 i niewiele brakowało, a urwałby punkty Pilicy. Ostatecznie biało-niebiescy przegrali 2-3...

 

Miejmy nadzieję, że tym razem szczęście będzie po naszej stronie!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction