Łukasz Krupnik, pomocnik MKS-u Piaseczno, znalazł się w najlepszej jedenastce 18. kolejki IV ligi, przygotowanej przez portal MazowieckaPilka.pl.

 

22-latek walnie przyczynił się do wyjazdowego remisu biało-niebieskich z liderem rozgrywek, Pilicą Białobrzegi. Krupnik najpierw zaliczył asystę przy kontaktowym golu Cezarego Michalaka, a w doliczonym czasie pięknym uderzeniem z rzutu wolnego trafił na 2-2.

 

Jedenastka 18. kolejki: Domański (Promna) – Cegiełka (Pogoń Grodzisk), Ryś (Sparta), Szary (Energia) – Nowosielski (Broń), Zawadzki (Energia), Orłowski (Sparta), Paciorek (Naprzód), Ł.Krupnik (Piaseczno) – K.Czarnecki (Broń), Kucharczyk (Jedlińsk).

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction