Po wyjazdowym remisie 2-2 z liderem IV ligi, Pilicą Białobrzegi, ekipę MKS-u Piaseczno czeka kolejny trudny bój. W najbliższą sobotę (7 kwietnia) biało-niebiescy podejmą wicelidera, Mszczonowiankę Mszczonów. Początek meczu o godzinie 11.00.

Drużyna Mszczonowianki powstała oficjalnie w 1957 roku, ale jej korzenie sięgają czasów przedwojennych, gdyż klub wywodzi się z popularnych wówczas na ziemiach polskich Towarzystw Sportowych „Sokół”. Czerwono-biało-zieloni są prawdziwymi czwartoligowymi weteranami. Bieżący sezon jest dla Mszczonowa już 10. z rzędu na tym poziomie rozgrywkowym. Po 17 rozegranych meczach Mszczonowianka ma na koncie 35 punktów za 11 zwycięstw i 2 remisy.

W rundzie wiosennej nasz najbliższy rywal okazał się lepszy od MKS-u, wygrywając na własnym stadionie 2-0. Oba gole padły jeszcze przed przerwą, a ich autorami byli Damian Pociech i Piotr Cudny.

Oby tym razem to rozpędzona ekipa trenera Igora Gołaszewskiego cieszyła się z trzech punktów!