Po wyjazdowym remisie 2-2 z liderem IV ligi, Pilicą Białobrzegi, ekipę MKS-u Piaseczno czeka kolejny trudny bój. W najbliższą sobotę (7 kwietnia) biało-niebiescy podejmą wicelidera, Mszczonowiankę Mszczonów. Początek meczu o godzinie 11.00.

 

Drużyna Mszczonowianki powstała oficjalnie w 1957 roku, ale jej korzenie sięgają czasów przedwojennych, gdyż klub wywodzi się z popularnych wówczas na ziemiach polskich Towarzystw Sportowych „Sokół”. Czerwono-biało-zieloni są prawdziwymi czwartoligowymi weteranami. Bieżący sezon jest dla Mszczonowa już 10. z rzędu na tym poziomie rozgrywkowym. Po 17 rozegranych meczach Mszczonowianka ma na koncie 35 punktów za 11 zwycięstw i 2 remisy.

 

W rundzie wiosennej nasz najbliższy rywal okazał się lepszy od MKS-u, wygrywając na własnym stadionie 2-0. Oba gole padły jeszcze przed przerwą, a ich autorami byli Damian Pociech i Piotr Cudny.

 

Oby tym razem to rozpędzona ekipa trenera Igora Gołaszewskiego cieszyła się z trzech punktów!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction