W sobotę (5 maja) piłkarze MKS-u Piaseczno będą mieli okazję przełamać się po dwóch ligowych porażkach z rzędu. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego zmierzą się na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Początek meczu o godzinie 17.00.

 

Drużyna czerwono-białych powstała w 1922 roku i od dwóch lat gra na poziomie IV ligi. Wcześniej zawodnicy Pogoni przez kilka sezonów rywalizowali w III lidze, z której spadli wskutek reorganizacji rozgrywek.

 

Po 22 kolejkach bieżącego sezonu ekipa z Grodziska Mazowieckiego plasuje się na 8. miejscu w tabeli, mając na koncie 37 punktów za 11 zwycięstw i 4 remisy. Co ciekawe, Pogoń lepiej radzi sobie na wyjazdach, niż w meczach domowych. U siebie czerwono-biali zdobyli dotychczas 16 punktów, zaś „w delegacji” - 21.

 

Jesienne spotkanie obu drużyn dostarczyło niesamowitych emocji. Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego po znakomitym meczu wygrali wówczas w Grodzisku 3-2, po dwóch trafieniach Łukasza Krupnika i golu Adriana Szewczyka.

 

Nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby taki sam scenariusz powtórzył się także w rewanżu!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction