W najbliższą sobotę (12 maja) MKS Piaseczno rozegra w Radomiu mecz 24. kolejki IV ligi przeciwko miejscowej Broni. Gospodarze wymagają na to spotkanie listy wyjazdowej, na której mają być dane wszystkich kibiców biało-niebieskich, chcących oglądać to spotkanie z sektora gości. Fanów MKS-u, którzy zamierzają dopingować piaseczyńską ekipę z „klatki”, prosimy o przesyłanie danych (imię, nazwisko i PESEL) do Roberta Iwanka, członka zarządu klubu, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy (9 maja) do godziny 16.00.

Spotkanie odbędzie się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Początek meczu o godzinie 17.00.