W najbliższą sobotę (12 maja) MKS Piaseczno rozegra w Radomiu mecz 24. kolejki IV ligi przeciwko miejscowej Broni. Gospodarze wymagają na to spotkanie listy wyjazdowej, na której mają być dane wszystkich kibiców biało-niebieskich, chcących oglądać to spotkanie z sektora gości. Fanów MKS-u, którzy zamierzają dopingować piaseczyńską ekipę z „klatki”, prosimy o przesyłanie danych (imię, nazwisko i PESEL) do Roberta Iwanka, członka zarządu klubu, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy (9 maja) do godziny 16.00.

Spotkanie odbędzie się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Początek meczu o godzinie 17.00.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction