W sobotę (12 maja) drużynę MKS-u Piaseczno czeka wyjazdowe starcie z będącym na fali wznoszącej liderem południowej grupy IV ligi, Bronią Radom. Początek spotkania o godzinie 17.00.

 

Drużyna Broni została założona w 1926 roku, a bieżący sezon jest dla ekipy z Radomia drugim z rzędu na poziomie IV ligi. Wcześniej drużyna z ul. Narutowicza 9 przez sześć lat grała w III lidze, z której spadła w sezonie 2015/2016 wskutek reformy rozgrywek (Broń zajęła wówczas 11. pozycję, ale w rozgrywkach utrzymywało się tylko 8 zespołów).

 

W bieżącym sezonie nasz najbliższy rywal jest jednym z faworytów do awansu. Po 23 kolejkach Broń jest liderem IV ligi, mając na koncie 49 punktów, zdobytych za 15 zwycięstw i 4 remisy. Radomianie są ostatnio na fali wznoszącej. Biało-czerwono-niebiescy wygrali cztery ostatnie mecze, z czego w trzech z rzędu nie stracili ani jednego gola. Przed MKS-em, który – dla odmiany – ma serię trzech porażek, arcytrudne zadanie.

 

Jesienne spotkanie obu ekip, rozegrane we wrześniu w Piasecznie, zakończyło się remisem 1-1. Prowadzenie dał wówczas biało-niebieskim Łukasz Krupnik. Wyrównał – dwie minuty przed końcem meczu – Zbyszek Obłuski, który w zimowym okienku... zamienił Broń na MKS.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction