W środę (16 maja) MKS Piaseczno rozegra domowy mecz 25. kolejki IV ligi. Podopiecznych trenera Igora Gołaszewskiego czeka starcie z sąsiadującym z nimi w tabeli GKS-em Drogowiec Jedlińsk. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Zespół naszego najbliższego rywala powstał w 1946 roku i jest tegorocznym beniaminkiem IV ligi. W ubiegłym sezonie ekipa z Jedlińska wygrała radomską okręgówkę, wyprzedzając drugie w tabeli Mazowsze Grójec o dziewięć punktów.

W bieżącym sezonie Drogowiec plasuje się po 24 meczach na 10. miejscu, mając na koncie 33 punkty za 10 zwycięstw i 3 remisy. Co ciekawe, nasz rywal więcej „oczek” zdobywał dotychczas na wyjazdach.

Jesienne spotkanie obu ekip, rozegrane 7 października w Jedlińsku, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Drogowiec wszystkie bramki zdobył w odstępie zaledwie sześciu minut.

Oby tym razem skuteczność była po stronie MKS-u!