Znamy już wstępny terminarz meczów w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 w IV lidze. Kibiców czeka nie lada gratka, ponieważ rozgrywki rozpoczną... wyjazdowe derby ze Spartą Jazgarzew.

Zmagania nasi ligowcy rozpoczną w weekend 11-12 sierpnia. W drugiej kolejce, która wypadnie w środę (15 sierpnia), MKS podejmie w Piasecznie drużynę Mazura Karczew, zaś w trzeciej ekipa biało-niebieskich pojedzie na trudny teren do Mszczonowa, na mecz z miejscową Mszczonowianką.

Z beniaminkami rozgrywek nasz zespół zmierzy się w 10. kolejce (6-7 października, wyjazd na rezerwy Radomiaka Radom), 11. kolejce (13-14 października, domowy mecz z Orłem Unin) i 14. kolejce (3-4 listopada, wyjazd na KS Raszyn).

Runda jesienna zakończy się w weekend 10-11 listopada. Warto nadmienić, że Mazowiecki Związek Piłki Nożnej – po interwencji przedstawicieli czwartoligowych klubów – przywrócił przepis o konieczności wystawiania do gry młodzieżowców. W drużynie będzie musiało przebywać na boisku minimum dwóch graczy, urodzonych w 1998 roku lub młodszych.

Źródło: 90minut.pl