Znamy już wstępny terminarz meczów w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 w IV lidze. Kibiców czeka nie lada gratka, ponieważ rozgrywki rozpoczną... wyjazdowe derby ze Spartą Jazgarzew.

 

Zmagania nasi ligowcy rozpoczną w weekend 11-12 sierpnia. W drugiej kolejce, która wypadnie w środę (15 sierpnia), MKS podejmie w Piasecznie drużynę Mazura Karczew, zaś w trzeciej ekipa biało-niebieskich pojedzie na trudny teren do Mszczonowa, na mecz z miejscową Mszczonowianką.

 

Z beniaminkami rozgrywek nasz zespół zmierzy się w 10. kolejce (6-7 października, wyjazd na rezerwy Radomiaka Radom), 11. kolejce (13-14 października, domowy mecz z Orłem Unin) i 14. kolejce (3-4 listopada, wyjazd na KS Raszyn).

 

Runda jesienna zakończy się w weekend 10-11 listopada. Warto nadmienić, że Mazowiecki Związek Piłki Nożnej – po interwencji przedstawicieli czwartoligowych klubów – przywrócił przepis o konieczności wystawiania do gry młodzieżowców. W drużynie będzie musiało przebywać na boisku minimum dwóch graczy, urodzonych w 1998 roku lub młodszych.

 

Źródło: 90minut.pl

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction