Rocznik 2007 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Karola Kocyka, ani myśli się zatrzymywać. Rozpędzeni biało-niebiescy, po kapitalnej rundzie jesiennej w lidze, zakończonej awansem, nie dali rywalom szans także w niedzielnym (3 grudnia) turnieju halowym, rozegranym na obiektach GOSiR-u.

 

Gospodarze przebrnęli przez fazę grupową bez porażki, z zaledwie jednym remisem w pierwszym starciu ze stołeczną Rakovią (1-1). W pozostałych spotkaniach MKS sięgał po trzy punkty z Wilgą Garwolin (2-1), Klubem Snu (2-0) i Pogonią Grodzisk Mazowiecki (3-0), kończąc pierwszy etap turnieju z dziesięcioma punktami, dającymi oczywiście zwycięstwo w grupie.

 

W półfinale ekipa z Piaseczna zagrała z drugą drużyną grupy B, Józefovią Józefów. Rywale strzelili co prawda MKS-owi dwa gole, a więc tyle, ile nasi chłopcy stracili w całej pierwszej fazie zmagań, ale znakomicie grający i – przede wszystkim – skuteczni podopieczni trenera Kocyka wpakowali Józefovii aż pięć bramek, wchodząc do wielkiego finału imprezy.

 

Turniej zamknął się pewną klamrą, ponieważ w starciu o złoto doszło do... powtórki z inauguracyjnego spotkania. Gospodarze znów zmierzyli się z Rakovią, a więc jedyną drużyną, która była tego dnia w stanie urwać biało-niebieskim punkty. Tym razem niespodzianki jednak nie było. Zawodnicy MKS-u nie dali przeciwnikom najmniejszych szans, wygrywając pewnie aż 5-0! W Piasecznie zostało również trofeum dla najlepszego piłkarza imprezy, którym został Mateusz Śmiechowski. Statuetka króla strzelców powędrowała do Bartosza Trzewika z Kosy Konstancin (11 goli), zaś najlepszym golkiperem wybrano Adama Markuszewskiego z Rakovii.

 

Skład MKS-u Piaseczno: Mateusz Kluś – Dominik Witek, Dominik Ostrowski, Jakub Cieślak, Tomasz Markowicz, Bartosz Zulczyk, Juliusz Tolko, Szymon Berko-Haas, Mateusz Pająk, Artur Ceglarski, Mateusz Śmiechowski, Kilian Mika.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction