Rocznik 2007 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Karola Kocyka, ani myśli się zatrzymywać. Rozpędzeni biało-niebiescy, po kapitalnej rundzie jesiennej w lidze, zakończonej awansem, nie dali rywalom szans także w niedzielnym (3 grudnia) turnieju halowym, rozegranym na obiektach GOSiR-u.

Gospodarze przebrnęli przez fazę grupową bez porażki, z zaledwie jednym remisem w pierwszym starciu ze stołeczną Rakovią (1-1). W pozostałych spotkaniach MKS sięgał po trzy punkty z Wilgą Garwolin (2-1), Klubem Snu (2-0) i Pogonią Grodzisk Mazowiecki (3-0), kończąc pierwszy etap turnieju z dziesięcioma punktami, dającymi oczywiście zwycięstwo w grupie.

W półfinale ekipa z Piaseczna zagrała z drugą drużyną grupy B, Józefovią Józefów. Rywale strzelili co prawda MKS-owi dwa gole, a więc tyle, ile nasi chłopcy stracili w całej pierwszej fazie zmagań, ale znakomicie grający i – przede wszystkim – skuteczni podopieczni trenera Kocyka wpakowali Józefovii aż pięć bramek, wchodząc do wielkiego finału imprezy.

Turniej zamknął się pewną klamrą, ponieważ w starciu o złoto doszło do... powtórki z inauguracyjnego spotkania. Gospodarze znów zmierzyli się z Rakovią, a więc jedyną drużyną, która była tego dnia w stanie urwać biało-niebieskim punkty. Tym razem niespodzianki jednak nie było. Zawodnicy MKS-u nie dali przeciwnikom najmniejszych szans, wygrywając pewnie aż 5-0! W Piasecznie zostało również trofeum dla najlepszego piłkarza imprezy, którym został Mateusz Śmiechowski. Statuetka króla strzelców powędrowała do Bartosza Trzewika z Kosy Konstancin (11 goli), zaś najlepszym golkiperem wybrano Adama Markuszewskiego z Rakovii.

Skład MKS-u Piaseczno: Mateusz Kluś – Dominik Witek, Dominik Ostrowski, Jakub Cieślak, Tomasz Markowicz, Bartosz Zulczyk, Juliusz Tolko, Szymon Berko-Haas, Mateusz Pająk, Artur Ceglarski, Mateusz Śmiechowski, Kilian Mika.