Piłkarze MKS-u II Piaseczno kolejny raz zafundowali kibicom nie lada dreszczowiec. Losy niedzielnego (15 kwietnia) spotkania ze Świtem Warszawa, podobnie jak ubiegłotygodniowego starcia z GLKS-em Nadarzyn, ważyły się do ostatnich sekund i... ponownie górą była ekipa Bartosza Kobzy, która wygrała po golu w doliczonym czasie.

Do ostatnich sekund walczyli o zwycięstwo w wyjazdowym meczu z GLKS-em Nadarzyn piłkarze MKS-u II Piaseczno. Udało się. W 94. minucie gola na wagę trzech punktów i pozycji wicelidera A-klasy strzelił wprowadzony z ławki rezerwowych Karol Belka.

Znakomicie zaprezentowali się piłkarze MKS-u II Piaseczno w swoim pierwszym wiosennym meczu A-klasy. W sobotę (31 marca) podopieczni trenera Bartosza Kobzy rozbili Anprel Nowa Wieś aż 8-1! Bohaterami starcia zostali Patryk Kościanek (4 gole i 2 asysty) oraz Filip Jadacki (2 gole i 2 asysty).

Dziewięć sparingów rozegrają seniorzy MKS-u II Piaseczno w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy rozpoczną już w najbliższą sobotę (3 lutego), spotkaniem z rywalem zza miedzy, Jednością Żabieniec.

MKS II Piaseczno długo kazał czekać kibicom na zwycięskiego gola w niedzielnym (5 listopada) starciu z Nadstalem Krzaki Czaplinkowskie. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy wygrali 1-0, zdobywając bramkę na wagę trzech punktów dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Szóste ligowe zwycięstwo w sezonie odnieśli w niedzielę (22 października) zawodnicy MKS-u II Piaseczno. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy wygrali na własnym stadionie z Turem Jaktorów 3-0.

Prawdziwą kanonadę urządzili sobie piłkarze MKS-u II Piaseczno w niedzielnym (15 października) spotkaniu 9. kolejki A-klasy. Biało-niebiescy, prowadzeni przez trenera Bartosza Kobzę, rozgromili Lesznowolę aż 9-1! Kolejny w tym sezonie popis dał Patryk Kościanek, który strzelił 6 goli!

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zweryfikował wynik środowego (4 października) spotkania 1/4 finału Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy MKS-em II Piaseczno a Zniczem II Pruszków (na boisku 3-1) na walkower 3-0 na korzyść pruszkowian.

MKS II Piaseczno awansował do półfinału Okręgowego Pucharu Polski! W środowym (4 października) ćwierćfinale biało-niebiescy pokonali na własnym stadionie rezerwy Znicza Pruszków 3-1. Bohaterem spotkania został Patryk Kościanek, autor hat-tricka.

MKS II Piaseczno poznał rywala, z którym zmierzy się w walce o półfinał Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Bartosza Kobzy trafili na Znicz II Pruszków. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (4 października) o godzinie 15.30 na stadionie w Piasecznie.

MKS II Piaseczno wskoczył na podium A-klasy. W niedzielę (1 października) ekipa Bartosza Kobzy odniosła czwarte zwycięstwo w siódmym meczu sezonu, pokonując na własnym stadionie Rozwój Warszawa 3-1.

MKS II Piaseczno awansował do ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski. W środowym (27 września) spotkaniu piątej rundy rozgrywek podopieczni trenera Bartosza Kobzy, występujący na co dzień w A-klasie, pokonali po serii rzutów karnych czwartoligową Wilgę Garwolin!

Znakomicie rozpoczęli sezon zawodnicy A-klasowego MKS-u II Piaseczno. Po pięciu kolejkach podopieczni trenera Bartosza Kobzy plasują się na 3. miejscu w tabeli, będąc jedną z zaledwie dwóch niepokonanych jeszcze drużyn. W niedzielę (17 września) biało-niebiescy odnieśli 3. zwycięstwo, gromiąc warszawską Gwardię aż 6-1.

Już w IV rundzie Okręgowego Pucharu Polski są zawodnicy MKS-u II Piaseczno. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy pokonali w środę (6 września) A-klasowy Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-1.

Podziałem punktów zakończył się niedzielny (3 września) mecz 3. kolejki A-klasy pomiędzy MKS-em II Piaseczno a GLKS-em Nadarzyn. Biało-niebiescy zremisowali 2-2, choć jeszcze w 88. minucie prowadzili różnicą dwóch goli...

MKS II Piaseczno poznał rywala, z którym zmierzy się w 3. rundzie Okręgowego Pucharu Polski. W najbliższą środę (6 września) o godzinie 16.30 biało-niebiescy podejmą Nadstal Krzaki Czaplinkowskie.

Po ubiegłotygodniowym remisie 3-3 w derbowym starciu z Jednością Żabieniec, drużyna MKS-u II Piaseczno odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie. W sobotę (26 sierpnia) podopieczni trenera Bartosza Kobzy pokonali na wyjeździe Anprel Nowa Wieś 4-2.

MKS II Piaseczno awansował do 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski. Biało-niebiescy nie musieli tym razem nawet wychodzić na boisko, ponieważ LKS Chlebnia oddał mecz walkowerem. Ekipa z okręgówki – ze względu na niedogodny dla niej termin – nie byłaby w stanie przyjechać do Piaseczna najmocniejszym składem i tamtejsi działacze uznali, iż lepiej będzie zrezygnować z występu w Pucharze na rzecz przygotowania się do weekendowego spotkania ligowego.

Spotkanie 1. kolejki A-klasy pomiędzy MKS-em II Piaseczno a Jednością Żabieniec dostarczyło – jak na derby przystało – niesamowitych emocji. Biało-niebiescy prowadzili już 2-0, by w końcówce meczu... rzutem na taśmę uratować remis.

MKS II Piaseczno przebrnął przez pierwszą rundę Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy pokonali w Płochocinie B-klasową Józefowiankę Józefów 4-3. Bohaterem spotkania został Patryk Kościanek, autor hat-tricka.

Pięć meczów sparingowych rozegra MKS II Piaseczno w ramach przygotowań do A-klasowego sezonu 2017/2018. Ekipa trenera Bartosza Kobzy rozpocznie już w najbliższą sobotę (29 lipca), meczem z Koroną Góra Kalwaria.

A-klasowy MKS II Piaseczno poznał już rywali, z którymi zmierzy się w pierwszych rundach Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy rozpoczną rywalizację 15 sierpnia, wyjazdowym starciem z Józefowianką Józefów.

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction