Dziewięć sparingów rozegrają seniorzy MKS-u II Piaseczno w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy rozpoczną już w najbliższą sobotę (3 lutego), spotkaniem z rywalem zza miedzy, Jednością Żabieniec.

MKS II Piaseczno długo kazał czekać kibicom na zwycięskiego gola w niedzielnym (5 listopada) starciu z Nadstalem Krzaki Czaplinkowskie. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy wygrali 1-0, zdobywając bramkę na wagę trzech punktów dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Szóste ligowe zwycięstwo w sezonie odnieśli w niedzielę (22 października) zawodnicy MKS-u II Piaseczno. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy wygrali na własnym stadionie z Turem Jaktorów 3-0.

Prawdziwą kanonadę urządzili sobie piłkarze MKS-u II Piaseczno w niedzielnym (15 października) spotkaniu 9. kolejki A-klasy. Biało-niebiescy, prowadzeni przez trenera Bartosza Kobzę, rozgromili Lesznowolę aż 9-1! Kolejny w tym sezonie popis dał Patryk Kościanek, który strzelił 6 goli!

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zweryfikował wynik środowego (4 października) spotkania 1/4 finału Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy MKS-em II Piaseczno a Zniczem II Pruszków (na boisku 3-1) na walkower 3-0 na korzyść pruszkowian.

MKS II Piaseczno awansował do półfinału Okręgowego Pucharu Polski! W środowym (4 października) ćwierćfinale biało-niebiescy pokonali na własnym stadionie rezerwy Znicza Pruszków 3-1. Bohaterem spotkania został Patryk Kościanek, autor hat-tricka.

MKS II Piaseczno poznał rywala, z którym zmierzy się w walce o półfinał Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Bartosza Kobzy trafili na Znicz II Pruszków. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (4 października) o godzinie 15.30 na stadionie w Piasecznie.

MKS II Piaseczno wskoczył na podium A-klasy. W niedzielę (1 października) ekipa Bartosza Kobzy odniosła czwarte zwycięstwo w siódmym meczu sezonu, pokonując na własnym stadionie Rozwój Warszawa 3-1.

MKS II Piaseczno awansował do ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski. W środowym (27 września) spotkaniu piątej rundy rozgrywek podopieczni trenera Bartosza Kobzy, występujący na co dzień w A-klasie, pokonali po serii rzutów karnych czwartoligową Wilgę Garwolin!

Znakomicie rozpoczęli sezon zawodnicy A-klasowego MKS-u II Piaseczno. Po pięciu kolejkach podopieczni trenera Bartosza Kobzy plasują się na 3. miejscu w tabeli, będąc jedną z zaledwie dwóch niepokonanych jeszcze drużyn. W niedzielę (17 września) biało-niebiescy odnieśli 3. zwycięstwo, gromiąc warszawską Gwardię aż 6-1.

Już w IV rundzie Okręgowego Pucharu Polski są zawodnicy MKS-u II Piaseczno. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy pokonali w środę (6 września) A-klasowy Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-1.

Podziałem punktów zakończył się niedzielny (3 września) mecz 3. kolejki A-klasy pomiędzy MKS-em II Piaseczno a GLKS-em Nadarzyn. Biało-niebiescy zremisowali 2-2, choć jeszcze w 88. minucie prowadzili różnicą dwóch goli...

MKS II Piaseczno poznał rywala, z którym zmierzy się w 3. rundzie Okręgowego Pucharu Polski. W najbliższą środę (6 września) o godzinie 16.30 biało-niebiescy podejmą Nadstal Krzaki Czaplinkowskie.

Po ubiegłotygodniowym remisie 3-3 w derbowym starciu z Jednością Żabieniec, drużyna MKS-u II Piaseczno odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie. W sobotę (26 sierpnia) podopieczni trenera Bartosza Kobzy pokonali na wyjeździe Anprel Nowa Wieś 4-2.

MKS II Piaseczno awansował do 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski. Biało-niebiescy nie musieli tym razem nawet wychodzić na boisko, ponieważ LKS Chlebnia oddał mecz walkowerem. Ekipa z okręgówki – ze względu na niedogodny dla niej termin – nie byłaby w stanie przyjechać do Piaseczna najmocniejszym składem i tamtejsi działacze uznali, iż lepiej będzie zrezygnować z występu w Pucharze na rzecz przygotowania się do weekendowego spotkania ligowego.

Spotkanie 1. kolejki A-klasy pomiędzy MKS-em II Piaseczno a Jednością Żabieniec dostarczyło – jak na derby przystało – niesamowitych emocji. Biało-niebiescy prowadzili już 2-0, by w końcówce meczu... rzutem na taśmę uratować remis.

MKS II Piaseczno przebrnął przez pierwszą rundę Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy pokonali w Płochocinie B-klasową Józefowiankę Józefów 4-3. Bohaterem spotkania został Patryk Kościanek, autor hat-tricka.

Pięć meczów sparingowych rozegra MKS II Piaseczno w ramach przygotowań do A-klasowego sezonu 2017/2018. Ekipa trenera Bartosza Kobzy rozpocznie już w najbliższą sobotę (29 lipca), meczem z Koroną Góra Kalwaria.

A-klasowy MKS II Piaseczno poznał już rywali, z którymi zmierzy się w pierwszych rundach Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Bartosza Kobzy rozpoczną rywalizację 15 sierpnia, wyjazdowym starciem z Józefowianką Józefów.