Znakomicie rozpoczęli sezon zawodnicy A-klasowego MKS-u II Piaseczno. Po pięciu kolejkach podopieczni trenera Bartosza Kobzy plasują się na 3. miejscu w tabeli, będąc jedną z zaledwie dwóch niepokonanych jeszcze drużyn. W niedzielę (17 września) biało-niebiescy odnieśli 3. zwycięstwo, gromiąc warszawską Gwardię aż 6-1.

 

Spotkanie było rozstrzygnięte już po sześciu minutach, w czasie których gospodarze strzelili aż trzy gole. Rywali „napoczął” Patryk Kościanek, który ładnym uderzeniem pod poprzeczkę wykończył znakomite wejście Adriana Samoraja prawą stroną boiska.

 

Dwie minuty później było już 2-0. Patryk Zieliński kopnął z lewej strony pola karnego w światło bramki, Gębski odbił piłkę do boku, ale na to już czyhał Samoraj, który mocną dobitką nie dał golkiperowi Gwardii żadnych szans na skuteczną interwencję.

 

W 6. minucie na 3-0 podwyższył Konrad Deperasiński, skutecznie egzekwując rzut karny, podyktowany za faul Krzysztofa Jankowskiego na „Kościanie”.

 

Na kolejne trafienie trzeba było czekać „aż” 18 minut. Deperasiński przedarł się świetnie środkiem boiska między trzeba rywalami, wyłożył piłkę Kościankowi, a ten zagrał płasko na długi słupek do Adriana Samoraja, któremu pozostało jedynie dostawić nogę.

 

W 38. minucie biało-niebiescy po raz piąty sforsowali defensywę Gwardii. Po błędzie przyjezdnych Maciej Lewandowski zagrał do stojącego na czystej pozycji „Kościana”, a ten, mając przed sobą w zasadzie pustą bramkę, po prostu nie mógł się pomylić.

 

Trzy minuty później stołecznym udało się strzelić honorowego – jak się później okazało – gola. Krzysztof Jankowski zrehabilitował się za faul z 6. minuty i kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego z około 25 metrów trafił w prawe okienko piaseczyńskiej bramki.

 

MKS II odpowiedział jeszcze jednym trafieniem. W 89. minucie wynik spotkania ustalił – kompletując przy okazji kolejnego hat-tricka – Patryk Kościanek, który po efektownym podaniu od Piotra Siniora równie efektownie, bo lobem nad wychodzącym golkiperem, trafił na 6-1.

 

17 września 2017

A-klasa – 5. kolejka

MKS II Piaseczno 6 – 1 Gwardia Warszawa

Bramki: 2', 38', 89' Kościanek, 4', 24' A.Samoraj, 6' (k) Deperasiński – 41' Jankowski

Piaseczno II: Wielgus – Lewandowski (55' M.Krupnik), B.Wysocki, Rybiński, P.Dudek – Sinior, Deperasiński – A.Samoraj (46' Kaczmarski), Beytling (60' Wrażeń), Zieliński (65' Cieślak) – Kościanek

Żółte kartki: Jankowski, Widelski, Chmielewski (Gwardia)

Sędziował: Mateusz Brzeski (WS Warszawa)

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction