Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi piłkarze MKS-u Piaseczno z rocznika 2006 w sobotnim (9 grudnia) turnieju w Łodzi. Podopieczni trenera Mariusza Araka zajęli 4. miejsce, grając wyłącznie z drużynami z rocznika 2005! Ponadto najlepszym golkiperem imprezy został bramkarz biało-niebieskich, Mateusz Grzegorczyk.

Zawodnicy MKS-u rozpoczęli zmagania w fazie grupowej od zwycięstw 1-0 nad Borutą Zgierz i 3-0 nad GKS-em Bedlno. Podopieczni Araka przegrali jedynie w ostatnim spotkaniu, ulegając 0-2 łódzkiemu UKS-owi SMS. Sześć punktów pozwoliło jednak ekipie z Piaseczna awansować do drugiej rundy turnieju.

W niej rywalizacja także toczyła się systemem grupowym. MKS zaczął nie najlepiej, bo od porażki 0-3 z AKS-em SMS Łódź, ale w dwóch kolejnych meczach biało-niebiescy stanęli już na wysokości zadania, pokonując 2-0 konińską Akademię Piłkarską Piotra Reissa i 1-0 CHKS Łódź.

Piaseczno zajęło tym samym drugie miejsce w grupie, dające prawo gry o brązowy medal turnieju. Niestety, tak jak w pierwszej fazie zmagań, i tym razem MKS musiał uznać wyższość UKS-u SMS, przegrywając 0-2. Czwarte miejsce, wywalczone w rozgrywkach z chłopcami starszymi o rok, należy jednak i tak uznać za duży sukces!

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Mateusz Grzegorczyk, którego uznano najlepszym bramkarzem imprezy.