Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi piłkarze MKS-u Piaseczno z rocznika 2006 w sobotnim (9 grudnia) turnieju w Łodzi. Podopieczni trenera Mariusza Araka zajęli 4. miejsce, grając wyłącznie z drużynami z rocznika 2005! Ponadto najlepszym golkiperem imprezy został bramkarz biało-niebieskich, Mateusz Grzegorczyk.

 

Zawodnicy MKS-u rozpoczęli zmagania w fazie grupowej od zwycięstw 1-0 nad Borutą Zgierz i 3-0 nad GKS-em Bedlno. Podopieczni Araka przegrali jedynie w ostatnim spotkaniu, ulegając 0-2 łódzkiemu UKS-owi SMS. Sześć punktów pozwoliło jednak ekipie z Piaseczna awansować do drugiej rundy turnieju.

 

W niej rywalizacja także toczyła się systemem grupowym. MKS zaczął nie najlepiej, bo od porażki 0-3 z AKS-em SMS Łódź, ale w dwóch kolejnych meczach biało-niebiescy stanęli już na wysokości zadania, pokonując 2-0 konińską Akademię Piłkarską Piotra Reissa i 1-0 CHKS Łódź.

 

Piaseczno zajęło tym samym drugie miejsce w grupie, dające prawo gry o brązowy medal turnieju. Niestety, tak jak w pierwszej fazie zmagań, i tym razem MKS musiał uznać wyższość UKS-u SMS, przegrywając 0-2. Czwarte miejsce, wywalczone w rozgrywkach z chłopcami starszymi o rok, należy jednak i tak uznać za duży sukces!

 

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Mateusz Grzegorczyk, którego uznano najlepszym bramkarzem imprezy.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction