Łukasz Kasztankiewicz, trener rocznika 2004 w MKS-ie Piaseczno, jest od kilku dni kolejnym szkoleniowcem naszego klubu, który może się pochwalić dyplomem UEFA A.

- Kurs, kończący się trzydniowymi egzaminami, na które składały się dwie prezentacje multimedialne, a także egzaminy pisemne i praktyczne, trwał od kwietnia ubiegłego roku. Zajęcia mieliśmy m.in. z Marcinem Broniszewskim, Dariuszem Pasieką, Robertem Podolińskim czy dyrektorem akademii Jagiellonii Białystok, Sławomirem Kopczewskim – powiedział Kasztankiewicz.

Młody trener biało-niebieskich przyznał, że jego plany sięgają dużo dalej, niż dyplom UEFA A.

- Być może za trzy, cztery lata pójdę na kurs Elite Youth – zakończył szkoleniowiec.

Niemal równo rok temu licencję UEFA A uzyskali trenerzy Bartosz Kobza (prowadzi A-klasowy seniorski MKS II) i Karol Kocyk (rocznik '99/2000 oraz drużyny z rocznika 2007).