MKS Piaseczno ogłasza nabór uzupełniający do rocznika 2005. Wszystkich chłopców, chcących szlifować umiejętności piłkarskie w barwach naszego klubu, zapraszamy na zajęcia. Zapewniamy profesjonalnego trenera i doskonałe warunki treningowe. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem Jackiem Traczykiem (604-273-436) lub wiceprezesem ds. sportowych Jarosławem Ludwiniakiem (501-169-543).

 

Serdecznie zapraszamy!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction