Cztery osoby, związane z MKS-em, zostały wyróżnione na piątkowym (9 lutego) podsumowaniu roku sportowego 2017 w Piasecznie. Karol Kocyk, który w minionej rundzie wywalczył awanse z aż trzema drużynami, otrzymał statuetkę w kategorii Trener, Robert Iwanek został uhonorowany w kategorii Działacz, Rafał Stańkowski z rocznika 2004, reprezentant Mazowsza, odebrał wyróżnienie w kategorii Nadzieja Sportowa, a Bartosz Kobza, którego uczeń z sukcesami startował w biegach sprinterskich, został nagrodzony w kategorii Nauczyciel.

 

Gratulujemy!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction