Rocznik 2004 MKS-u, prowadzony przez trenera Łukasza Kasztankiewicza, tuż przed wyjazdem na obóz do Hiszpanii sięgnął po złoty medal halowego turnieju w Karczewie. Ponadto do Piaseczna powędrowała nagroda dla króla strzelców turnieju, którym został Rafał Stańkowski, zdobywca 10 bramek.

Początkowo w imprezie mieli wziąć udział wyłącznie zawodnicy drugiego zespołu oraz ci z „jedynki”, którzy dopiero wracają do formy po kontuzjach. Niestety, w ostatniej chwili z powodu epidemii grypy w drużynie, ze sparingu zrezygnował zespół Pogoni Siedlce, dlatego trener naszego zespołu postanowił zabrać do Karczewa wszystkich zdrowych graczy pierwszej ekipy. Warto nadmienić: i tak mocno przetrzebionej, ponieważ z powodu chorób i kontuzji z 32-osobowej kadry w pełni sił była jedynie niespełna połowa.

W fazie grupowej, w której rywalami MKS-u były Sabio Miętne, GKS Osieck i Mazur II Karczew, biało-niebiescy dość długo się rozkręcali i do kolejnego etapu turnieju awansowali z 2. miejsca. Później było już z górki: w półfinale Piaseczno pokonało – po pasjonującym boju – drużynę Wichru Kobyłka, wygrywając po golu w ostatniej sekundzie meczu 3-2, a w wielkim finale prowadziło już 4-0 z Mazurem Karczew, by ostatecznie wygrać 4-3.