Rocznik 2004 MKS-u, prowadzony przez trenera Łukasza Kasztankiewicza, tuż przed wyjazdem na obóz do Hiszpanii sięgnął po złoty medal halowego turnieju w Karczewie. Ponadto do Piaseczna powędrowała nagroda dla króla strzelców turnieju, którym został Rafał Stańkowski, zdobywca 10 bramek.

 

Początkowo w imprezie mieli wziąć udział wyłącznie zawodnicy drugiego zespołu oraz ci z „jedynki”, którzy dopiero wracają do formy po kontuzjach. Niestety, w ostatniej chwili z powodu epidemii grypy w drużynie, ze sparingu zrezygnował zespół Pogoni Siedlce, dlatego trener naszego zespołu postanowił zabrać do Karczewa wszystkich zdrowych graczy pierwszej ekipy. Warto nadmienić: i tak mocno przetrzebionej, ponieważ z powodu chorób i kontuzji z 32-osobowej kadry w pełni sił była jedynie niespełna połowa.

 

W fazie grupowej, w której rywalami MKS-u były Sabio Miętne, GKS Osieck i Mazur II Karczew, biało-niebiescy dość długo się rozkręcali i do kolejnego etapu turnieju awansowali z 2. miejsca. Później było już z górki: w półfinale Piaseczno pokonało – po pasjonującym boju – drużynę Wichru Kobyłka, wygrywając po golu w ostatniej sekundzie meczu 3-2, a w wielkim finale prowadziło już 4-0 z Mazurem Karczew, by ostatecznie wygrać 4-3.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction