Kolejny sukces zapisali na swoim koncie podopieczni trenera Karola Kocyka. Rocznik 2007 MKS-u Piaseczno triumfował w halowym turnieju piłki nożnej w Karczewie. Ponadto w ręce Mateusza Śmiechowskiego, zawodnika biało-niebieskich, trafiła statuetka dla króla strzelców imprezy.

 

Młodzi zawodnicy MKS-u potrzebowali nieco czasu, by złapać odpowiedni rytm. Pierwsze dwa spotkania fazy grupowej, przeciwko Borowi Regut i OKS-owi II Otwock, nasza ekipa zakończyła remisami 1-1. W trzecim starciu tego etapu Piaseczno rozbiło aż 5-0 ekipę gospodarzy, Mazura Karczew, pewnie awansując do półfinału turnieju.

 

W nim MKS stoczył pasjonujący bój z pierwszą drużyną OKS-u Otwock, wygrany dopiero po serii rzutów karnych. W wielkim finale drużyna Karola Kocyka spotkała się zaś z dobrymi znajomymi z fazy grupowej, Borem Regut, ale tym razem na parkiecie królowała już tylko jedna ekipa. MKS wygrał gładko 3-0 i sięgnął po zasłużone złoto. Ponadto Mateusz Śmiechowski, który w pięciu spotkaniach turnieju wbił rywalom 7 goli, został najlepszym snajperem imprezy.

 

Gratulujemy!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction